Buba-Buba

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
22 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sellelt saidilt ei saagi sa pileteid broneerida, see on ainult otsingusüsteem. Lennudetailide juures on kirjas järgmist:

If you want to buy this ticket, contact the airline (sorry, we don't have their phone number) or a travel agent. If you use a travel agent to buy this ticket:

  • If your travel agent is online and has an e-mail address, e-mail this itinerary to them
  • If your travel agent is not online, print out this page and fax/give it to them

Kui ma ei eksi, siis 600 AED maksab viisa siis kui sa ise kutsujaks oled. Ilmselt maksid deposiidi raha ka lisaks.

Aga DNRDga asjade ajamine on tyytu, sestap on lihtsam viisat ajada Eesti turismibüroode kaudu, kes siis omakorda pöörduvad kohalike büroode poole.

Vaatasin järgi, Eestist ajades tuli hinnaks 1291 krooni, see oli aasta alguses, seega kusagil ~105 USD ehk ~380 AED.

Nagu eelpool mainitud, on viisad ühekordse sisenemisega, nii et alternatiivina tasuks kindlasti kaaluda siis Emiraatidele tiiru peale tegemist (või suure huvi korral siis kaks erinevat turistiviisat vormistada, kusagil 100USD/tükk).

Oma uuringute tulemusel leidsin kaks järgmist linki: http://tinyurl.com/yfrlbh8 http://tinyurl.com/ykyja98

Mis su enda uuringu tulemused on näidanud?

Kuna sa riiki ei sisene ja veedad aega lennujaamas, siis selleks ei ole viisat vaja. Kui sa tahad riiki siseneda, siis selleks on Eesti kodanikul viisat vaja.

Teoreetiliselt võiks Etihad sulle sinu soovi korral ka transiitviisa vormistada, praktikas on asi ilmselt hulka keerulisem ning ma ei ole kindel, kas on aega ja vaeva väärt. Kui siiski otsustad seda teed minna, siis see viisa maksab kusagil 150-200 AED.

Jah, kui lendad Istanbul - Abu Dhabi - Brisbane kõik otsad Etihadiga, siis ei pea sa kottidega Abu Dhabis ise tegelema, need pannakse automaatselt Brisbane lennuki peale.

Estravel pakub viisateenust. Samuti Wris. Mõlemad variandid toimisid, kuigi lennupiletid sai samuti nende käest ostetud. Hotelli nende kaudu ei võtnud.

Viisasaamise reeglid muutusid viimati augustis, keerulisemaks ikka.

Kui sul mõnd veresugulast riigis ees ei ole, kes sind endale külla kutsuks, siis praktiliselt ainus võimalus on viisa reisibüroo kaudu hankida. Eesti reisibüroo jällegi omakorda pöördub kohalike lennufirmade/reisibüroode poole, kes siis sind nii-öelda sponsoreerivad.

Elan Abu Dhabis ning vahelduva eduga tiksun ka Dubai vahet.