katugattara

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Pùhvlimozzarella on mozzarella di bufala, seda toodetakse ainult Napoli lahistel, seega kui vàrsket tahad saad ainult sealt. Vàrske, mis on vàga maistev sàilib vaid mòned pàevad. Ka mujal itaalias mùùakse, siis see on Napolist tulnud vòi siis juba tòòdeldud nii, et sàiliks kauem ja pole enam see mis òige mozzarella di bufala. Enamus toiduaineid on sellised, et kehva eestisse tuua, tuleb arvestada sellega, et ei sàili pikalt. Sama jama tortellinidega, mis mulle vàga maitsevad, mida osta Bologna kandist. Ise toon itaaliast head veini, kvaliteetset oliiviòli, parmigianot ja muud juustu, mis sàilib kauem. Vòib ju ka osta mingi paki lahedat pastat kingituseks, nàiteks vàrviline vòi mingite kujudega, nàiteks olen nàinud sùdamed vòi nokud.:)

Topiga pole kàinud, aga omapead olen palju kàinud. ùhistransport kàib mòlemal suunal. Vico Equense on jah nò. vàike kùla, ùsna kena,ise oleme seal kùll alati vaid làbi soitnud ja pikemalt peatunud Amalfis, Positanos, Ravellos, Minoris ja Maioris. Need on pòhilised vaatamisvààrsused. Just see sòit mòòda kurvilist màgiteed on vaatamisvààrsus, nii looduslikus kui arhitektuurilis mòttes. Sorrento ise on minu meelest kòige igavam sealsetest kohtadest ilu mòttes. Vaatasin, et Top teeb reise augusti kuus, see on kùll kòige halvem aeg seda piirkonda kùlastada. See on koige kuumem aeg ja itaallastel on puhkused, seega koik need kohad on paksult rahvast tàis. Ranniku tee on kitsas, seega turismibussid ja autod koik ummikutes, restoranides hinnad laes, teenindus koige kehvem jne. Koige parem aeg siin reisida on juuni, sept-okt.

ab79, vastupidises suunas sai osta piletit, aga tuli u 200 eek kallim. Nàiteks minul on ostud juuli kuuks Rooma-Tallinn Estonian Air, 1590.- asemel tuli 1790.-

Kas raha peab olema ette näidata just 10 000 bahti või võib olla samas vääringus dollareid VISA ON ARRIVALi puhul?

Visa on arrival (Krabis)tehes, raha peab olema just 10 000B või võib olla samaväärne summa dollarites?

Napoli linnas küll ujuda ei kannata, kuigi seal siiski moned hullud ujuvad. vesi on hallikaspruun pluss plastpudelid jm praht. Tasuks sõita Amalfi rannikut mööda, seal on palju väikseid armsaid külakesi ja randu. Või võtta kiirpraam Ischia saarele (u 40 min), seal on suuremaid ja väiksemaid randu puhta helesinise läbipaistva veega, samuti termaalvee pargid.