paikne

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tulime just enne jaanipäeva Istra poolsaare puhkuselt, tagasiteel külastasime ka Postojna koopaid. Pileteid ette ei ostnud, probbleeme kohapeal ei olnud sai osta kaardiga. Lossi ei hakanud külastama, kuna koopad võtsid niigi piisavalt aega. Krk saarele sõitmist(hindu) vaata http://www.krk.hr/en/how_to_reach_us

Soovitan sealoleku aeg aegsasti välja valida ja ööbida http://www.zleephotels.com/hotel/zleep-hotel-billund kui bronnid vähemalt 60 päeva enne on hind 199 DKK ja kui 40 päeva enne on hind 299 DKK inimese kohta (kui muidugi kohti on), see on Taanis ööbimmise kohta väga soodne hind ja minu arust ka mugavam kui telgis

Muumimaal on ja rohkem vaatamist. Aga kohe Muumimaa kõrval on Väski saar, mis on täielikult seikluste päralt. Pääseb sinna laevaga ja tegevust on kogu päevaks. Pileteid müüakse ka nii, et 1 päev Muumimaa+1 päev Väski saar(sisaldab laevasõitu saarele)=35€ Ööbimiseks on väga hea ja soodne paik paarikümne minutilise jalutuskäigu kaugusel asuv perehotell http://www.naantalispa.fi/familyhostel/familyhostel_fi.html auto saab tasuta hotelli juurde jätta

Ka tagasi Legolandist. Olime 2 päeva. Ühest ei oleks kohe kindlasti piisanud, kahega jõudis kõik atraktsioonid läbida aga iseenesest oleks ka kolmandal veel tegevust olnud. Kolmanda päeva olime aga veekeskuses seal kõrval. Täiskasvanule on minu arust pargis palju teha. Mina käisin lapsega kaasas ka väikestel rongidel/autodel ja miniilmarattal ja ka peaalaspidi pööritajal ja ameerika mägedel ja 4D kinos ja sealife´s jne jne. Oli väga väga tore. Minu arust just see oligi pargis tore, et vanemad said kõike koos lapsega teha. Lapse vanus (7) ja pikkus (130) oli ka pargi jaoks sobiv, sest talle pakkusid huvi veel ka väiksemad atraksioonid ja juba ka suuremad ning pikkuse poolest lubati teda ka kõikjale. Osad atraktsioonid kas alates 110 või 120 ja liikluslinn alates 7a. Reis Pärnu- Riia(bussiga)-Billund(lennukiga)-Riia-Pärnu+4 ööd ööbimist+legolandi 2 päeva piletid+lalandia veekeskuse biletid+Riia loomaaja piletid+söök+meened/legod=750€ täiskasvanu ja laps kokku. Senistest lapse reisikohtadest paneks järjestuse: Legoland, Väski saar (Muumimaa kõrval), Vembu-Tembumaa, Muumima.

Gue, kahjuks ei saa sind konkreetse infoga aidata. Meie ööbisime tuttava tuttava tuttava kõrvalhoones, väga tagasihodlikes tingimustes, aga ka see oli omamoodi huvitav.

Tänud soovituste ja õpetuste eest. Otsus langes Taani kasuks. Lennupiletid Riia-Billund on ostetud juuliks 2011. Lisaks Legolandile siis plaan veeta päev Lalandia veepargis ja päev Givskud zoos.

Käisime 2009 suvel Kihnus. Lapsed 5 ja 6. Mõlemad oma ratastega. Pärnust praamiga Kihnu, esimene päev üks saare pool ratastega ja teine päev teine pool. Lastele meeldis väga, nii praamisõit, kivised rannad, mets jne. Saar on väike ja põhimõtteliselt läbitav ühe päevaga. Meie valisime kahepäevase, laste sõitmist ja puhkuse nautimist soosiva tempo.

tulime ka just naantalist, ööbisime perehotellis, 2 kahe kohalist magamistuba, vannituba ja elutuba koos köögiga- öö ühe inimese kohta 28 eurot. Puhas ja vaikne koht. Laps mängis üksi akna taga õuealal. 5 min autosõidu kaugusel Muumimaast, jalgsi nii 20 min. naantali on nii väike linn ja vahemaad tühised, nii et öökoht ei pea küll vanalinnas asuma. Seda enam, et palju te seal ööbimiskohas ikka aega veedate. Parem kulutada säästetud raha jäätisele. http://www.naantalinmatkailu.fi/index.php?page=76fc75d25a2db8b19c14420f8ab61a4 kui lähete Muumimaale, külastage ka Väski saart. Minu 4 aastasele tütrele jättis see suurema elamuse kui Muumimaa. Mõlemad on toredad kohad.