liisubethu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

aa ;) ma ei mõtlegi 2-3 kuuga seda kõrvale panna, väljendasin tiba valesti! Algul oli plaan minna 2009 jaanuar, aga nüüd siis märts! Aga, kui 55 tundi nädalas tööd teha, ja kokkuhoidlikult elada on see võimalik küll! Eriti kui hea palgaga töökoht on! Aga aitäh vastuse eest, pole vist mõtet kaubakaga minna kyll, tingimused on ka ilmselt väga kehvad ja reis üüratult pikk! :(

hahaa!

kaubalaevadele muidu müüakse küll reisijate kohti ametlikult, aga palju nad maksavad!? Ega rahas polegi tegelikult probleem, lihtsalt midagi teistmoodi tahaks. Ise elan LOndonis ja paari kuuga on plaan 5000 naela kokku saada ja siis pikemaks ajaks seljakotiga Kesk-,ning Lõuna-Ameerikasse trippima minna!

SAMAS aga leidsin siit trip.ee st, et Hispaaniast saaks Atlandi kaudu Lõuna-Ameerikasse, kuid pidavat siiski kallimaks minema, kui lennukiga, kuna "miteeametlikult" ei taheta isegi kaublaevale võtta,(on olemas reisijatekohad - ametlikult!) Siiski, kui keegi tollest teemast tiba teab, siis ehk vaevub kommenteerima!

Aitäh! Liisi

tss ;) Ise ka naeran enda üle juba, ei tasu vist üritadagi sedasi USA-sse saada! Pigem õhu kaudu London-Miami 254 poundi eest (ligikaudu 5000 Eesti raha)!