nallan

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

3 meeldimist
3 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere,

Rohkem infot oleks kindlasti teretulnud :)

Minu jaoks eelkõige vast: Milline purjekas/millises seisukorras? Väljasõidu aeg? Tempo? Hispaania sihtkoht? Kulude arvestus? Kes kapten/tema kogemus?

Aga muidu huvitav seiklus kindlasti.

Olen täna tagasi lendamas 3 nädalaselt rahulikult trip'ilt.Tahaksin kahe käega kaasa kiita Kadri kirjutatule:"Myanmar on ehe ja rikkumata, vaene ja rikas, kaunis ja räpane ning ülimalt abivalmis ja sõbralik. "Mina alustasin Mandalay'st, sealt laevaga Bagan'i, bussiga Inle, ööbussiga Mawlamyne ja sealt rongiga (10 tundi tavaklassis /kuna upper oli välja müüdud/) Yangon.Reisipisik on muidugi reisija küljes :) 3 ja 1 aastase lapsega mina ise seda reisi ei teeks ;)

Hei :)Mina 20.11 - 10.12 Birmas. Tule, astu läbi :)Päikest!A

Tere Mann, Sai tuldud eile Malaisiast-Singapurist ja Sinu plaanitud reisikava, arvestades ka ühe aasta vanust last, tundub olevat päris "kuri" :) Mõned mõtted: Ma ei kujuta ette, kuidas nii väike laps saab hakkama linnas ja rannikust eemal niiskuse ja temperatuuriga. Aga soovitaks teil reisida kas lennukiga linnast randa/saarele või rentida auto, saate vähemalt ruumi mõistliku temperatuurini maha jahutada :) (Singapuri puhul küll tundub autorent olevat suht mõttetu - parkimisprobleemid ja samas ühistransport väga heal tasemel, või võtke takso). Malaisia kiirteed on vägagi OK, kui vasakpoolne liiklus hoomatav on. Samuti ei ole kiirtee tasud Euroopa hinnatasemel, näiteks sai sõidetud Kuala Kedah'ist (Langkawi ferry point) Melaka'sse 7 tunniga, läbi KL'i, ja kiirteemaks oli 60 kohalikku. Bensiin95 liitri hind on 1,9 kohalikku. IMHO, kuigi Ipoh ja Georgetown on vahvad kohad, pole seal lastega koos suurt midagi teha. Penangi saarel on laste jaoks vaatamist nii liblikafarmis kui troopiliste viljade aias. Nende külastamine vajab eraldi transporti. Langkawi'st Georgetowni tuleb päevas kaks laeva, kui ma ei eksi, siis viimane ca 1530. CH on laste jaoks mõistliku kliimaga ning sealsed loodusrajad võivad 5 aastasele olla ka huvitavad. Singapurist lennud on päris kallid, kas JB'st otse või läbi KL'i AirAsia'ga odavamalt ei saa Langkawi? Oma autoga reisimine annab muidugi väga palju paindlikkust juurde. Üks uitmõte - rentige JB'st mugav auto ja 9 tunniga olete Kuala Kedah'is (viimane praam Langkawile läheb 1900) jätke auto sadama juurde parklasse (10 kohalikku päev) ja Langkawist tagasitulles sõitke läbi Ipoh'i CH'sse, olge seal mõned päevad ja siis Pangkor'ile minnes andke auto ära. Mis teil Borneo'l plaanis? Minu reis oli SIN-KK-Sandakan/Mabul-KL(sealt auto)-TN-CH-Ipoh-Georgrtown/Penang-Langkawi-Melaka-KL/SIN.

Kui õnnestuks pagas otse Tallinnast Manila'sse saata, siis ma üdse ei muretseks :) Kahjuks see aga võimalik pole - seega tuleb meil pagas välja võtta, Hong Kong'i "sisse minna" ja uus check-in teha. Jääb vist ainult loota, et Finnair õigeks ajaks kohale jõuab!

Olen ise minemas Nepaali 29 september ja pärast paaripäevast kohandumist Annapurna ringile. Samuti mõtlen seda üksi läbi matkata. Hääletaja blogi küll väitis, et ring olevat hetkel suletud, kuid loodan väga, et see muutub :) Millal Sa minna plaanid? . . . Trip.ee lisas suured algustähed!