Vasja2

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui kõik õigesti teha, siis paari tunniga saab hakkama. Kui koodid olemas ja asi selge, siis poole tunniga igal juhul muidugi natuke oleneb arvuti kiirusest.

Step 5: Now send an email to IRCTC customer care (care@irctc.co.in, or try wsoperations@irctc.co.in) quoting your new IRCTC user name (remember that it's case-sensitive), attaching a scan of your passport, and asking them to send you the SMS OTP by email. The passport scan must be less than 1Mb in size and emailed as an attachment, not embedded in the email. You'll receive an immediate automated reply, and you'll eventually receive an email from their customer care team with the all-important SMS OTP. Some people receive this within 24-36 hours with no problem, others spend a week having to badger them with chase-up emails - but just do what you have to, but get them to send you the necessary SMS OTP!

Ühesõnaga tuleb saata e-kiri koos IRCTC kasutaja nimega (selle saab meilist, mille nad esmalt saadavad) ning oma passist koopia aadressile wsoperations@irctc.co.in ja sealt nad saadavad tagasi selle Mobil OTP. Esmalt see ei toiminud ja siis saatsin neile tagasi kirja ja nad saatsid mulle mõlemad OTP-d uuesti ja mõne aja pärast sain piletid ostetud Cleartripi kaudu. IRCTC lehel ja Makemytrip lehel ei õnnestunud seda teha kuna need lehed ei tunnistanud MasterCardi.

Tere

Kas keegi oskab abistada rongipiletite broneerimes koha pealt. Tänseks on olukord muutunud. Nimelt peab registreerima ka IRCTC lehe peal. Kõik toimis ainult nad ei saada seda Mobil OTP sms-i tagasi ja siis ei saa kasutajaks registreeruda. Kas keegi on viimasel ajal rongipileteid ostnud Cleartrip.com või Makemytrip.com kaudu?

Tere

Kui soov on minna puhkama Goa'le, siis otsige sobiva hinnaga lennupiletid Tallinn-Delhi ja sealt juba labi www.makemytrip.com kohalikud lennupiletid Delhi-Goa. Sealsamast saab ka öömaja otsida ja probleem lahendatud. Tunduvalt odavam, meelepärased kuupäevad ja sobiv reisipikkus.

Kes külastab Delhit ja soovib seal hea taksojuhiga ringi sõita, siis soovitan julgelt kasutada selle inimesi teenuseid. Ise sõitsime temaga ringi ja jäime väga rahule. Ta küll andis oma venna e-mail, kuna tal endal ei ole.

Karlash Chandra RAKECH_Mundepi@yahoo.com ja telefoninumbrid: 09868788330 09811204103

Taas suured tänud info eest ja olen targem. Kas Diana Tours ja Travel'sil ka oma koduleht on. Üritasin otsida, kuid ei leidnud või ei saanud hakkama.

Asja vastu on väga suur huvi. Ehk saab lisainfot ajakava, hindade ja reisikorraldaja kohta.