ronny

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sainigi 2£ piletid kahele otsale, teised kaks maksid 4£ ja 7£. Nii et suured tänud igaljuhul neile, kes viitsisid infi jagada.

1500.- tuleb eesti reisifirmadest saadud pakkumistest edasi-tagasi sõidule.

Kuidas on soodsaim liikuda Stanstedist - Londonisse ja pärast edasi Gatwicki lennujaama? Ekspressiga läheks selline liikumine kokku 1500.-, mis tundub kirves soodsalt saadud lennupiletite juures. Kas see Oysteri süsteem kehtib kõigis tsoonides?

Kui võimalik, siis Eestis tasuks kindlasti kaasa võtta rattad, väga mugav ja kiire võimalus näha palju ja kiiresti kui ilusad ilmad.

käidud eelmine aasta, tuba oli kohe peaukse kõrval, ühel voodil oli madrats läbi kulunud, nii et vedru oli tunda, WC-s vesi alla ei läinud ja rätikuid jäi ka iga päevaga vähemaks, sest uusi juurde ei toodud, vaid viidi need ära, mis põrandale olid jäetud. Aga ei virise, ongi mida meenutada. Hommikul saab süüa hästi, õhtusöögiga on nii, et mida varem lähed seda parem ja mahlad on tasulised õhtul, aga kui päevtsa ringi sõita ja magamiseks kasutada, pole viga. Niisama vedeleda ei ole seal mõtet, siis minna juba üle tee lux hotelli basseinide äärde, sest ega seal keegi ei kontrolli kui sa rannast nende basseinidesse tuled. Auto rendid ja söögikohad kohe Hotelli kõrval. Hotelli rand on üle tänava, aga see ei ole parim koht ujumiseks, kivine ja suure lainega suht ohtlik, parem sõita linna suunas 10km ja on super rannad. Hotellis passida pole seal mõtet, kindlalt auto võtta ja ringi sõita. Kui oleks targem olnud, poleks üldse igapäev ööbinudgi hotellis, sest tüütu on kihutada ööseks jälle ainult magama.