caait

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
7 kommentaari

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Aitäh paraba. Mulle väideti kohapealt, et siselennu ja rongi hind on võrdne! Kas on nii?

Tere, Lähtelennujaam: Riia (eelistatum), Tallinn (kui tuleb soodsam) Sihtkoht: Saksa linnake Erlangen, lähim suurem linn Nürnberg Võin ümber istuda, ei soovi ööbida lendude vahel. Pagas:1 Aeg: 17.08 (Pean olema Erlangenis kell 20.00), tagasi ~05.09 (ei pea täpne kuupäev olema)

Ei oma palju kogemusi.Otsisin Airbaltikult ja täna sain parima hinna 389,7 eurot. Tahaks veidi soodsamalt saada. Bookinghouse:Riia - Nürnberg Lufthansaga 4188 krooni(268,5eurot)-jõuab liiga hilja Nürnbergi: 22.20. Tallinn- Nürnberg Estonian Air + KLM Royal Dutch Airlines: 5103 krooni. Jõuab kohale 10.45, mis sobib paremini. Kas leiduks kuskil veel häid pakkumisi?

Kui saladus pole, siis krissu1990, kus reisil käisid? Meie sõidame 27.10. Mallorcale.

Broneeringud on käes aga, kuidas lennujaamast hotelli saada on ikka veel segane. Soovitus oli: võtke takso!, alguses aga jutt, et bussiga vaid paar peatust sõita. Eks pean internetist või siis ka siit uurima/küsima. Soovitusi vaatamisväärsuste kohta, mida lubati mahtus järgnevasse lõiku:"Kõige lihtsam on lennujaamast hotelli jõuda taksoga (ca 7-8 EUR). El Arenali kuurortis asub ka veepark ning akvaarium, mida soovitame külastada. Buss nr 15 viib pealinna Palmasse, kust on võimalik sõita ka teistess Mallorca linnadesse. Soovitame kindlasti külastada rohkeid kaljukoopaid, neist kauneimad ja suurimad asuvad Porto Cristos." See soovitus on küll enam kui napp aga eks oleme ise kodutööd teinud. Lisaks selgus, et soovitatud veepark on selleks ajaks juba suletud.Kahtlen väga, kas kunagi enam selle nn büroo kaudu midagi ostan. Lihtsam on need broneeringud ise teha.

Mul sõbranna sai nad hiljuti kätte ja telefonineiul oli endal reis käsil. Vastu võttis telefoni Riia lennujaamas. Küllap siis puhkavad.

Meil läks ka veidi üle kahe nädala kui broneeringud saime. Vabandasid, et elektrikatkestused. Ma pole küll kohanud, et kuskil nii pikalt elektrikatkestusi esineks! Ometi lõpuks saime nad kätte! Ehk on sellised taksitused selle odava hinna sees!

http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=25&t=235583&a=1 Leidsin kord netist sellise kommentaari ja see julgustas.

Hetkel oleme ise oktoobri lõpus selle firmaga minemas. Pole vist päris õige öelda, et "selle firmaga", kuna päris klassikaline reisibüroo ta ei ole. Lennu- ja hotellibroneering on käes. Juhtnööre ootame veel. Asjaajamine on neil veidi uimane ja kaootiline. Peab peale käima, mitmeid kirju kirjutama.

Olen aru saanud, et soodne hind tuleneb odavlennufirmade kasutamisest Riias + odavad ööbimised + reisikorraldajate puudumine. Seega Sulle tehakse broneeringud, soodsaimad siis hetkel, antakse juhtnöörid, kuidas lennujaamast hotelli minna + mida kohapeal vaadata ja ole ise mees ja saa hakkama. Põhimõtteliselt võib seda kõike ka ise teha ja paljud teevadki. Kuna reisifirma osas oli kahtlusi,siis kontrollisin, kas nende poolt pakutud lennud on ikka olemas ja mis see kõik maksab. Arvutasin lennupiletid +hotellikulud ja leidin, et teenustasu on nii väike, et võib küll aega kokku hoida ja nende teenust kasutada. Eks näis, kuidas oktoobri lõpus kõik laabub!

Endal samad kahtlused. Pidin just teema algatama. Kas on siis keegi, kes on selle reisifirma teenuseid kasutanud või on tõesti soolapuhujad?