matist

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
1 meeldimist
1 postitust / 11 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Barcelona El Prati lennuväljalt sõitsin bussiga 64 linna(2eur) siis regionaalrongiga Riudellots`i(7,2eur) ning sealt jala Girona lennujaama (tavakõndi 45 min), Kuna Tallinna lennuni(30eur)oli piisavalt aega ja pagasiks vaid seljakott siis probleeme polnud.Ekspressbussidega sõites oleks hind ühelt lennuväljalt teisele üle kahe korra kallim ja vaid veidi kiirem.

Olen korduvalt seda teed lennujaamast El Medanosse jala käinud.Lennujaamast väljudes paremale ja üle tühermaa.

Olen Ryanairiga sage lendaja. Käsipagasiga ümberistumisega lennates tunnisest vahest piisab.Kõige napikam on olnud Berliin-Skavsta-Tallinn 35 min.Jõudsin lahedalt.

Vilniusesse lendab oluliselt rohkem lennuliine võrreldes Tallinnaga.

To Snoop. Krediitkaardi kulusid Visa Elektr. makstes ka U-neti virtuaalkaardiga makstes ei tule. Kasipagasiga makse ei lisandu. Hästi planeerides ka ööbimisi. Äsja sai tuldud Kanaaridelt Londoni kaudu Las Palmas-Lond.-250EEK. Lond.-TLL 360EEK.

Lendan sept. lõpus. Tall-Stants.Easyjet-312EEK. Stants-Bergamo-18EEK. Bergamo-Malaga-65EEK. Viimased Ryanairiga. Käsipagasiga kogu reis-400EEK. Miinuseks ööbimine Bergamo lennujaamas. Nov.alguseks piletid: Tall-Stants. Easyjet-224EEK. Stants-Girona-0,18EEK. Girana-Malaga-0.18EEK. Kogu reis 225EEK. Miinuseks öö Gironas.

Cabo Pino. 12km. Marbellast Malaga poole.

Minu kogemused Ryanairi käsipagasiga viimastel kuudel.Näit.Fuertevent,Madridis,Veneetsias,Maltal,Milanos ei mingeid probleeme.London Riia Stok. talutav.Frankfurdis inimeste mõnitamine-üks käsipagas ja ei grammigi üle 10kg.

U-neti virtuaalkaarti saab kasutada Visa Electron deebetkaardina lennupiletite eest tasumisel tasuta.

Ryanairi ja teiste lennukofirmade piletite eest saab tasuda U-netis tehtud virtuaalkaardiga,avamine 10 EEK,kasut.Visa Elektron.Olen kasutanud aastaid.Nii saab vvältida kaarditasusid.