trip-krainetrip-ukraine-dark

matist

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

12 meeldimist
3 postitust
44 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kasutasin Turkishi poolt transiidil pakutavat hotelli viimati paar kuud tagasi. Toimib suurepäraselt.

Kogemus 35~45 min. vahega. Alati on KLM  meid järgmisele lennule oodanud. Ka lennul Mehhikosse.

Olen neis lennujaamades ka alla  tunnise vahega lahedalt hakkama saanud.

Tere. Kinnitan eelmist postitust.

Endiselt tasemel lennufirma. Transiidil vajadusel tasuta suurepärane hotell .Hügieeni ja maskikomplekt lennuki uksel.  Sooja toidu ning alkoholi valik on seni kõikidel lendudel olnud ok. Meelelahutust täiustatud ja korralikud ekraanid.

Costa Rica oleks esimene eelistus. Tulum ka ahvatlev. Phuket ja Bali ju hoopis teisest ooperist aga lahedad siiski.

Algse postituse 4 aasta tagune reis läks igati korda. Lõpetasime lennud Barcelonas käsipagasiga. Mallorca segmenti ei lennanud. Teavitasime neid sellest ka väravas et ei oodataks.Tagasilennul Santiagost ei huvitanud kedagi meie käsipagasi suurus ja kaal.

Kaks aastat tagasi oli elamine ja toit ikka oluliselt kallim siinsest. Lenupilet Turkishiga 360. Elamus aga paradiislik igas mõttes.

Tere.Ryanair teatas Viin-Tallinn lennu ärajäämisest 40 tundi enne väljalendu.Ostsin uue pileti Helsingi kaudu.Milline oleks arukas tegutsemine,et saada kompensatsiooni?

Probleem tekkis Mehhikos. Pärast üleöö lendu õnnestus Amsterdamis tavaarvutil see teha aga mobiilis ikka ei õnnestunud. Põhjus siiani selgusetu.

Minul kaks eraldi piletit Tll-STO Lot ja edasi STO-SIN-DPS Singapore Airlines.Pagas saadeti lõppu ja pardagaardid sain ka kõik Tallinnas.SIN-DPS pole siselend.

Piletid ühe numbri ja

 bron. koodiga peaks vähemalt teoreetiliselt garanteerima, et  lõpuks ikka sihtpunkti toimetatakse. Mõlemad lennuki vahetused seal alla miinimum aega. Mingit hoiatust, et omal vastutusel, polnud. Turkishil on küll väravas vastas oldud ja kiirelt järgmisele lennule toimetatud.

Tänan Buldooza.Minnes ja tulles Air France-Aeromexico T1-st T2-te ja tulles vastupidi.Seni lennanud vaid T2 kaudu.

Tulin Singapuri kaudu Stockholmi ja seal  kontrolliti nii käsipagasit kui äraantavat.

Aasta tagasi pidid kõik riigist lahkujad Cebu lennujaamas eraldi kassas tegema makse. Vastu said kviitungi, milleta keegi lennule ei pääsenud.

Cebust väljuvatel rahv.lendudel lennujaama

maks eraldi.

Minule soodne 300 ringis.Jõuludekski võib saada soodsalt,viimati Singapore Airlinesiga Balile 400-ga.Nüüd vast liialt vara osta.Kindlasti tuleb  hiljem häid pakkumisi.

Võib ka teisiti olla.Olen olnud Bali randades kahel erineval aastal.viimati sai seal oldud kolm nädalat detsembris ja äsja tuldud.Päevad kõik päikeselised.Vahel õhtul ja öösel sadas oli ka äikest.Erinevad rannad, ka Kuta, olid puhtad.Ei mingeid kilekotte vees ega prügivalle ka vara hommikul.Legiani kandi randades päikeseloojangu kogemine tulede, melu ja mugava olemisega-ere kogemus.Kogu Bali õhustik on kogemist väärt.

Minu kogemus vastupidine.Ikka on neid aegunud ja nüüd otsustasin kasutada.Selgus,et punktidele lisaks tuleb ka veidi raha maksta.Valisin reisi Istanbuli kaudu ööbimisega vahepeatuses nii tulles kui minnes.Mõlemal korral pool päeva linna jaoks.Kellel kogemus uues lennujaamas hotelliga,millistesse  viiakse?Toredat aastavahetust!

Tere. Loodetavasti on foorumisse oodatud kõik reisimisega seotud teemad. Hävitavad hinnangud inimestele ja nende tegudele pärsivad siinseid arutelusid.

Nüüd peabki seepärast lendude vahe olema vähemalt 12 tundi. Hotellid on olnud erinevad, heast väga heani. Hääletaja liialdab, hotell deskis pole kunagi üle tunni läinud ja sõit hotelli maksimum tund.

Tagasilennul Balilt Turkishi piletil esimest otsa Kuala-Lumpurini opereeris Malaysia Airlines ja online check-in oli võimalik vaid esimesel segmendil Malaysia kodulehelt saadud piletinumbriga teise booking koodiga.Turkish andis teada, et chek-in vaid Kuala-Lumpuris. Seal lennukist väljudes ootas töötaja ja andis järgmiste lendude pardakaardid. Endal polnudki check-inni vaja teha. Sinnalennul kasutasin transsit deski. Oman airi lennul algusega Amsterdamist opereeris esimest segmenti KLM. Omani kodulehel ei lubanud esimest otsa registreerida aga KLM lehel sai tehtud. Pagas alati sihtpunktini. Qatari ja Turkishi puhul pole varajane check-in oluline, sest tasuta saab kohad valida varakult.

Olin seal möödunud detsembris, ei sääske puuke ega liivakärbseid. Öösiti sadas,päevad päikeselised. Üldmuljelt kõik ülivõrdes, ka hinnad. Vaid bussitransport oli Mahel odav ja hästi korraldatud. Kel edasilend Praslinile võiksid arvestada aeganõudva piirikontrolliga, eriti kui mitu suurt lennukit samaaegselt maandub. Dokumente, hotellide broneeringuid jne.kontrolliti põhjalikult.

Tagasilennul Balilt Kuala-Lumpuri kaudu hilines Malaisian Airlines sedavõrd,et Kuala-Lumpuris kahanes lennuki vahetuse aeg 1t 25minutilt 20 minutiks.Lennukist väljumisel oli töötaja vastas,kes juhatas Turkishi väravasse. Lennule mineku väravas ootasid ka pardakaardid.Tagasilennul oli online check-in võimalik vaid Kuala-Lumpuruni aga istekoht valige Turkishiga lennates kindlasti varakult.