matist

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi


8 meeldimist
1 postitust
26 kommentaari

Viimased kommentaarid

Nüüd peabki seepärast lendude vahe olema vähemalt 12 tundi. Hotellid on olnud erinevad, heast väga heani. Hääletaja liialdab, hotell deskis pole kunagi üle tunni läinud ja sõit hotelli maksimum tund.

Tagasilennul Balilt Turkishi piletil esimest otsa Kuala-Lumpurini opereeris Malaysia Airlines ja online check-in oli võimalik vaid esimesel segmendil Malaysia kodulehelt saadud piletinumbriga teise booking koodiga.Turkish andis teada, et chek-in vaid Kuala-Lumpuris. Seal lennukist väljudes ootas töötaja ja andis järgmiste lendude pardakaardid. Endal polnudki check-inni vaja teha. Sinnalennul kasutasin transsit deski. Oman airi lennul algusega Amsterdamist opereeris esimest segmenti KLM. Omani kodulehel ei lubanud esimest otsa registreerida aga KLM lehel sai tehtud. Pagas alati sihtpunktini. Qatari ja Turkishi puhul pole varajane check-in oluline, sest tasuta saab kohad valida varakult.

Detsembris, näit. 3-26.vahendajatelt Lennufirma kodulehelt 424 eur.

Singapore Airlines pakub pileteid Stokholmist Balile hinnaga 370 eur.

Olin seal möödunud detsembris, ei sääske puuke ega liivakärbseid. Öösiti sadas,päevad päikeselised. Üldmuljelt kõik ülivõrdes, ka hinnad. Vaid bussitransport oli Mahel odav ja hästi korraldatud. Kel edasilend Praslinile võiksid arvestada aeganõudva piirikontrolliga, eriti kui mitu suurt lennukit samaaegselt maandub. Dokumente, hotellide broneeringuid jne.kontrolliti põhjalikult.Tagasilennul Balilt Kuala-Lumpuri kaudu hilines Malaisian Airlines sedavõrd,et Kuala-Lumpuris kahanes lennuki vahetuse aeg 1t 25minutilt 20 minutiks.Lennukist väljumisel oli töötaja vastas,kes juhatas Turkishi väravasse. Lennule mineku väravas ootasid ka pardakaardid.Tagasilennul oli online check-in võimalik vaid Kuala-Lumpuruni aga istekoht valige Turkishiga lennates kindlasti varakult.

Tänan. Kavas linna minna aga pagasilint saab esmalt testitud. 

Tere kribusk. Kuidas sujus ümberistumine koos pagasiga.

Lennufirmade,lennujaamade suhteliselt objektiivseid hinnangud saab skytrax kodulehelt. Sealsete hinnangute järgi ei teki minul küll soovi Aeroflotiga lennata.Qatar on kindel valik.

Kas tõesti Turkishi lehel Kuala Lumpur-Denpasar puudub?Minul kogu reis seal olemas.

Ka minul sarnane tagasilend DNP-KUL MH 852 19.15-2215 ja KUL-IST TK 61 23.40-6.20 ühel piletil-

Parim variant muidugi pagasita reisimine.Soovitan võtta ühendust Turkishi Tallinna lennujaama esinduses kellekiga.Minu muredele on alati leidnud lahenduse Rainis Kolgo. Miks uus pilet? Lennud ju ühel piletil,seega lennufirma mure.Edu.

Siin sama liin, sama mure.Lend alles märtsis.Vahe vaid selles,et minnes edasilend Kuala Lumpurist  järgmisel hommikul MH 715 kell 9.00.Tulles kõik nii kui kribuskil.Turkishi lehel kõik ühel broneeringul ja piletinumbril.Tasuta kohtade valik võimalik seni vaid Turkishi opereeritavatel lendudel.MH kodulehel annab bron.veateate aga piletinumbriga saab sisse ja annab ka teise broneeringu tähise.Selgub,et nii minnes kui tulles terminali vahetus.Jah,firmad erinevas alliansis.Siit ka võimalik probleem pagasiga.Kui peab Kuala Lumpuris selle välja võtma siis järgmisele lennule tõenäoliselt ei jõua. 

Barcelona El Prati lennuväljalt sõitsin bussiga 64 linna(2eur) siis regionaalrongiga Riudellots`i(7,2eur) ning sealt jala Girona lennujaama (tavakõndi 45 min), Kuna Tallinna lennuni(30eur)oli piisavalt aega ja pagasiks vaid seljakott siis probleeme polnud.Ekspressbussidega sõites oleks hind ühelt lennuväljalt teisele üle kahe korra kallim ja vaid veidi kiirem.

Olen korduvalt seda teed lennujaamast El Medanosse jala käinud.Lennujaamast väljudes paremale ja üle tühermaa.

Olen Ryanairiga sage lendaja. Käsipagasiga ümberistumisega lennates tunnisest vahest piisab.Kõige napikam on olnud Berliin-Skavsta-Tallinn 35 min.Jõudsin lahedalt.

Vilniusesse lendab oluliselt rohkem lennuliine võrreldes Tallinnaga.

To Snoop. Krediitkaardi kulusid Visa Elektr. makstes ka U-neti virtuaalkaardiga makstes ei tule. Kasipagasiga makse ei lisandu. Hästi planeerides ka ööbimisi. Äsja sai tuldud Kanaaridelt Londoni kaudu Las Palmas-Lond.-250EEK. Lond.-TLL 360EEK.

Lendan sept. lõpus. Tall-Stants.Easyjet-312EEK. Stants-Bergamo-18EEK. Bergamo-Malaga-65EEK. Viimased Ryanairiga. Käsipagasiga kogu reis-400EEK. Miinuseks ööbimine Bergamo lennujaamas. Nov.alguseks piletid: Tall-Stants. Easyjet-224EEK. Stants-Girona-0,18EEK. Girana-Malaga-0.18EEK. Kogu reis 225EEK. Miinuseks öö Gironas.

Cabo Pino. 12km. Marbellast Malaga poole.

Minu kogemused Ryanairi käsipagasiga viimastel kuudel.Näit.Fuertevent,Madridis,Veneetsias,Maltal,Milanos ei mingeid probleeme.London Riia Stok. talutav.Frankfurdis inimeste mõnitamine-üks käsipagas ja ei grammigi üle 10kg.

U-neti virtuaalkaarti saab kasutada Visa Electron deebetkaardina lennupiletite eest tasumisel tasuta.

Ryanairi ja teiste lennukofirmade piletite eest saab tasuda U-netis tehtud virtuaalkaardiga,avamine 10 EEK,kasut.Visa Elektron.Olen kasutanud aastaid.Nii saab vvältida kaarditasusid.