aymur

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Nii,tulin ka just sealt Mussese/Mousese hotellist 7.09.08 ja jäin kohaga väga rahule:D Tubades on kõigis olemas kylmik,TV,konditsioneer(mis maksab 7eur päev).Hommikusöök on väga korralik,söö nii palju kui jõuad.Baarman kah norm kuju,töötand,eland kunagi soomes nii,et pursib ka soome keelt:D Ööbimiseks koht väga soodne kuna linnamelu jääb niipalju kaugemale,et võid vabalt rõduuks lahti magada.Sai ka Rhodosel tihti käidud ja sealsed rannad kyll ei hiilgand sellise puhtusega nagu Faliraki rannad.

Siauliai tee pidavat parem olema,ise sõitsin sealt eelmisel aastal sis oli teeremont mis tänaseks pidi valmis olema.tagasi tulin Liepaja kaudu ja suht trööstitu tee oli,inimtyhi.

Aga kus ise sis ööbid?äkki oskad midagi muud sis soovitada,ma pole veel kindlalt otsustand Faliraki ja Mousese kasuks:) Mul plaan pojaga 11a,kahekesi minna.

Plaan minna 13.sept-20.sept.Novatoursiga ja peatuda Mouseses see asub sis Faliraki-s. Paistab,et peab sis akkama sularaha kaasa vedama:( Kas veel kellelgi sellel ajal sinna kanti plaan minna?