trinuzka

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
15 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Deebetkaardiga on variant küll maksta. Mina maksin, kui ma õigesti mäletan siis Sampo panga deebetkaardiga võibolla oli ka Hansa, aga kindlasti tavaline pangakaart mitte krediitkaart. Mingit numbrit küsis, siis panin selle pika numbri, mis kaardi peal ja siis veel välja andmis kuupäev jne ja raha läks ilusti kontolt maha. Kõikide kaartidega võib olla ei saa. Aga krediitkaardi võiksid ikka teha, kui sul just pole 5000audi kui üle piiri lähed.

Kas kellegil on veel nii juhtunud, et AirAsia muudab lennuaegu ja ei teata sellest mailile... suht kahtlane, peaksid ju saatma ikka teate? Või ongi nii, et tuleb ise kogu aeg kontrollida graafikuid... Kas lennufirmal on õigus täitsa oma suva järgi aeg ümber muuta, või peaks ikka minu käest ka küsima, et kas sobib vms? :D

Ma lähen mehega kahekesi. Kui mingeid küsimusi või niisama muljetada tahad siis msn trinuzka@hot.ee :)

Väljalend 17.august Riiast, saabumine Gold Coastile 20. august. Ryanairiga Riia- London, AirAsiaga London-Kuala Lumpur ja samuti AirAsiaga Kuala Lumpurist Gold Coastile. Lennupiletid kokku läksid u. 6900, ostetud viis kuud enne lendu. ja seda kas jääme Gold Coastile otsustame koha peal, aga arvatavasti lähme kuskile farmi alguses.

Ei oska öelda, kuidas rohtude hankimisega kohapeal lood on, aga muidu on olemas ju mingid kaasaskantavad külmakapid vms. Võib olla polegi süstlaid nii võimatu endaga kaasas kanda... arvata võib, et kohapeal arsti juures käimine läheks väga kulukaks.

Lähme mehega Austraaliasse 17.augustil(Tln-Riia-London-Kuala Lumpur-Gold Coast). Eesmärgiks reisimine, töö jne, jääme esialgu aastaks, kui meeldib siis hiljem õpilasviisadega kooli ka.

Tänan vastuste eest, kuigi me plaanisime matkaauto osta, mitte üürida. Austraaliast lahkudes saaks auto maha müüja ja selles suhtes peaks majanduslikult kasulikum olema kui üüri maksta (kas siis auto renti või korteri üüri). Kuigi tegelikult vist on sellega parajalt jama ka, kui spets kohtades peab ööbima ainult. Mõistlikum vist osta mingi auto, mida saab igale poole parkida ja lihtsalt sees magada, siis pole karta, et kuskil magada pole ja kui raha rohkem saab ka üürida mingi toa või korteri...

Kui sul on keegi kaasas, kes paremini räägib siis farmis küll probleemi ei tohiks tekkida... hiljem peaks keel külge ka jääma. Mina sinu asemel ei põeks üldse sellepärast.

Miks agentuuri üldse kasutada? See 7 päeva, mis nad ööbimist pakuvad, saab ka hosteli bronnida.. (kokkuvõttes odavam), viisa netis, kidlustus ka läbi neti. Nad ju ei garanteeri mingit tööd:"Endast hea mulje jätmine potentsiaalsele tööandjale on juba programmis osaleja ülesanne."

Tahame minna nii kiiresti, kui võimalik, aga mitte hiljem kui aasta pärast.
Esialgu on kindel plaan mehega ja õega minna, kuid võibolla liitub veel keegi.
Eesmärk reisimine, töö ja võimalik, et hiljem ka kool.
Aasta oleks kindlasti, kui väga meeldib siis jääks hiljem õppima.
Linnadest on meie lemmik praegu Brisbane, kuid loomulikult tahaks ka mujal käia.