maris7

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Viimasele....
No eks see söök ole maitse asi, aga minu meelest väga söödavad söögid.
Aga no venelaste kombed jätsid tõesti soovida. Õhtusöögi ajal juhtus minulgi selline asi, et üks vene mammi jooksis taldrekute peale tormi ja trügis nii nagu jääks ilma neist:D
Ja eks neid venelasi ole igalpool nii, et mis teha.
Aga mõnus koht ikkagi;)

Tulime 2 päeva tagasi sealt hotellist ja super super, super. Ainult kiidusõnad. Teenindus väga hea, kõik nii lahked ja abivalmis, söögid head(rikkalik valik hommikul, lõunal ja õhtul). Ainuke miinus see, et venelasi oli palju aga eks naeid igalpool:D
Soovitan soojalt kõigile. Ise tahaks küll väga tagasi sinna.

Merineitsi?? Kas see on see Marina Boulevard?

Ei osanud mujale kirjutada. Aga plaan osta siis Hurghadast vesipiip, aga kuskilt lugesin, et seal ei või enam kaasa tuua tubakat või sütt( ei mäletagi enam kumba). Kas vastab see tõele ?

!

Vesipiibu teema: http://trip.ee/node/25665

Lähen ise aprilli algusel Pyramisa Blue Lagoon hotelli. Tunub, et täitsa toimiv hotell, kuna olen päris palju uurinud selle hotelli kohta.

Ei ole jalutamise vastu midagi, aga lihtsalt ka väike laps tuleb kaasa. Eks me vaata kuda saame. Aga tänud;)

No meil minek Pyramisa Blue Lagooni hotelli ja see jääb (200m) downtowni juurde, et ega ei tea kas sinna Marine Boulevardi oleks väga pikk jala minna, või peaks ikka takso võtma?

Kas keegi on käinud Hurghadas Marine Boulevardil? See peaks olma kuskil jahisadama juures.

No selge ma tänan vastuse eest. Samas saab ka ju nii loputada, et pea tahapoole kallutades;)

Aga kuda lapse pesemine välja nägi? Selles mõttes, et kui tahaks ikka duši all käia, et ega see vesi paha tee? Ja erit kui pead pesta ja loputada siis läheb ju vesi näkku ja võib ka suhu minna..peaks siis hoiduma sellest?

saabus ka minu postkasti kutse,et oled võitnud väärtusliku auhinna,aga kas keegi on üldse sealt midagi võitnud,või midagi kätte saanud,telekat,moblat,luksusliku majutust.olen tartu inimene ja kas tasub ültse seda tallinnasse minekut ette võta.