sass1009

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
13 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Reisime kahekesi. Rail pass 3 riiki sain hinnaks ca 900 eur 2 inimest Rendiauto ühest riigist võtmise ja teise jätmisega sain 10neks päevaks hinnaks ca 380eur, lisaks muidugi bensiin. Arvasin, et ehk on rongiga sõit kuidagist ka odavam...aga ei usu :)

Mnjah India on ikka Taiga või Tuneesiaga võrreldes midagi muud :) Mul just tuttav oli tööreisil: Hiina- Tai- India. Kõikjal meeldis, kuni jõudis Indiasse- kultuurishokk oli hirmus :D Kusjuures ma hoiatasin teda, andsin võialikult palju infot jne. Indiaks ei saa lihtsalt valmis olla.

:)

Tänud Raffi!

Kuna rong on nii kallis, siis leidsime, et targem on auto rentida.

Nüüd aga küsimus- kas meil oleks mõtekam Messinas auto ära anda või teha seda enne praamiga üle sõitmist ning minna rongiga mõnest suuremast linnast? Mis linnast saaks Messinasse rongiga ning mis on hind? Mis on hind autoga ülesõidul?

ette tänades, heleri

Tere!

No lõpuks ka mingi teema, kus ma oskan sõna sekka öelda :)

Käisime Goas paar aastat tagasi. Seal on väga hea taksode süsteem. Iga sõidu kohta on täpne hinnakiri- seega pole võimalust, et keegi liiga palju küsiks. Ühe pikema reisina võtsime meie ette ühe joa külastust. Ilus ja suur oli teine. Takso viis meid külla, kus meid istutati edasi džiipidesse (eraldi tasu), sõitsime natuke džunglis. Kohale jõudes saime toita ahve, kõndisime joa juurde, ujusime, päevitasime, istusime, ajasime juttu. Kokku läks 3-4 tundi. Džiip sõidutas meid tagasi külla. Seal ootas endiselt meid taksojuht ning viis tagasi Goasse. Ja kusjuures ei olnud üldse kallis. :) Üks võimalus on minna ratastega sõitma (laenutus hotellide juures). Nt. mööda rannikut.... või siis jalutuskäigud ranna ääres. Väga mõnusad :) Ning kindlasti võiks proovida paadisõitu- minna delfiine jahtima või lähedal asuva saare peale. Goast ärge lennukiga küll nt. Delhisse sõitke. Kultuurišhokk versus vaatamisväärsused pole seda väärt. Ainus mida kindlasti soovitaks oleks Taj Mahali Agras vaatama minna.... no ka Jaipuris on kaunid ehitised... Kuid selle jaoks tasuks eraldi reis teha. Parem nautige kultuurset ning puhast Indiat Goas ning minge uudistage rohkem lõuna poole. Seal on ka palju loodusparke.

Heleri

Tere!

Konto tehtud, päringuid saadetud. Kuid vastamine on kesine..... :( tegelikult polegi vastuseid :D Pean juba sel neljapäeval reisule minema ning pole ööbimist :D

Ega meil mõnda eestlast seal kandis ela? ;) või on mõnel kedagi kindlat soovitada?

Ette tänades, Heleri

Tere!

Sügisesel Euroopa tripil külastasime Tšehhis (loodan, et ei eksi) üht toredat delfinaariumi.

Kui töölt koju jõuan- vaatan täpse asukoha järgi.

Koht oli päris vahva.

Heleri

tuttav töötab autorendi ning pole sellisest lühendist kuulnudki... mis riigi autorentimisega tegu? ja mis firma?

Eelmisel suvel oli meil autoreis Lõuna-Saksamaal. Ma poleks iial arvanud, et Saksamaa nii ilus on! Soovitan. Schwarzwald, Baierimaa, Neushweinstein (tuli vist enam vähem õigesti ;) Loodus on puhas, inimesed sõbralikud, mõnus kultuur.

Tänud kõigile vastanutele. Meeldiv on näha, et trip.ee on taas aktiivne koht :)

Plaan on liikuda kahekesi Barist Cataniasse. Sitsiilias aga juba kolmekesi. Kõik tüdrukud :)

Suurim rännak ongi Barist Cataniasse, kuigi meil kulgemiseks aega kuni üks nädal. Niiet kiirustada kuhugi vaja pole. Samas tahaks näha kauneid kohti. Kindlasti külastame Leccet. Kuid ehk on veel midagi MUST SEE?

Sitsiilias paikneme peamiselt Palermos (seal meil elamispaik olemas). Kuid tahaks ümberringi kindlasti käia.

Peamine miks hääletamise mõte oli- on see, et siis näeme ka nn. tõelist Itaaliat. Mitte vaid turisti kohti.

Kuid vespa mõte oli hea! Sellega ei pea vist lube olema? Kas liikluses jääb ikka ellu? :)