epakas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Me mugavad inimesed, meil oli, jah, Eestist ette ostetud puhkusepakett. Elasime Sveti Stefanis, see on Budvast ca 6 km mööda rannikut edasi, Vila Balic'is, 100 a vana perevilla: http://www.balic.cg.co.yu/index.html
Valisime keskusest eemal varasemate puhkuse kogemuste tõttu ja õieti tegime. Ei olnud meil vee ega elektri katkestusti, "Balkani räppi" akna all jne (seda kõike kuulsime oma Budvas elavatelt grupikaaslastelt)

Paketi hinda ära küsi, see on üsna soolane, ikka sinna 14-15 000.- kanti inimene. Mingi ülevaate saad ka HappyTraveli kodukalt rubriigist "hotellid". Turistid on selle vist avastanud tõesti, eriti meie idanaabrid. Neid on massiliselt.
Kodumajutusega kokku ei puutunud, muidu kui pea igal majal on silt - sobe, apartment - et siis tuba üürida. Nende hindadest olen siin foorumis kuskil lugenud (vt üks väga hea reisikiri on rubriigis Montenegro, nii 15-20 euri kanti isegi vist võimalik saada, kas ka suvel, ei tea?)
Söögid: supid 3.-, praed 12-15.-, salatid 5-9.-, õlu 1,5-2.- (0,5 l)
Buss Sv Stefanist Budvasse 1.50/üks ots, Kotori 2.50.
Sukeldumine 55.- (ca 6 tunnine "tööpäev")
Autot võtta ei julgenud pärast esimesel päeval käidud bussiekskursiooni ja mägedede teede nägemist (jänesed olime, mis muud :) Aga bussiga 1000 m kõrgusele mööda serpentiine minna oli väheke närvekõditav küll.
Kardan, et ei saa Sind, Paulo, palju edasi aidata. Meie pere oli sihuke mugavust armastav puhkaja tõug, aga vaata tõesti palun neid reisikirju, mõnus lugeda ja nõuandeid hulgi.
Ja minna tasub, ilu on palju, eriti kui merest, päikesest ja mägedest lugu pead.
Seiklusrikast reisi teie perele!