meric

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tahtsin lisada, et olen kaks korda Prantsuse Rivieras käinud, mõlemal korral kohapeal olnud umbes nädal. Tagasi läheks esimesel võimalusel. Vaatamisväärsusi on minu meelest seal igale maitsele ja ei kahe ega ka kolme korraga jõua neid kõiki üle vaadata. Rannas peesitamiseks tuleb tõepoolest kohta valida, kas on liiga kiviklibune või ülerahvastatud.
Elasime Antibeses Nizza naabruses ja sealt siis sõitsime kohtadesse, mida olime välja valinud või siis mis lihtsalt teele jäid. Meie eelis oli küll see, et kasutasime ringiliikumiseks autot mitte ühistransporti (mis tõi muidugi alati kaasa väikese mure parkimise pärast).
Meelde jäi ka üks väga eriline kodutu vanapapi Nizza ranna lähedal kangialuses, kes oli avanud seal "viietärni hotelli "Paradise"" - raadio mängis, isegi lillevaas värskete lilledega oli sätitud kohvri peale, mis täitis laua ülesannet. Ja ise oli ta nii särav ja õnnelik! Kokkuvõtteks - kui Sul esimene tutvus selle imekauni paigaga on tehtud, usu, see ei jää viimaseks! Imeilusat puhkust ja palju päikest!