Katar

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Loodan, et siin ei leidu sellist inimest, kes lollusest sellise riski võtaks.

Super pildid! Lausa sõnatuks võttis.

Väga lahedad pildid!! Et siis pigem Chobe rahvuspark kui Etosha?

Aitäh vastajatele! Tundub jah et peame selle ise autorendi mõtte maha matma ja muid transpordiviise vaatama, mul oli ka endal ennem see kahtlus, nüüd sain kinnitust. Valdek, sinu reisi blogi ja pildid mul juba läbi loetud, väga ilusad pildid ja tore lugemine oli:)

Olen lugenud, et tranpordiviisidest on võimalik kasutada Kambodzas busse, taksosid, tuktukke, mootorrattaid. Aga kas Kambodzas on ka võimalik autot rentida ja ise erinevate linnade vahel liigelda? Kas keegi on seal auto rentinud? Kuivõrd on seal ise liigelda võimalik üldse (teede olukord, teeviidad jne)?

St.Lucia meeldis mulle kõige rohkem!

Olen ka palju lastega reisinud ja esimene kord ehmatasin check innis päris ära, sest oli ümberistumisega lend (5 tundi lennujaamas oodata järgmist lendu) ja laps väike, aga Tallinna lennujaama Check in-ist öeldi meile, et ei ole väikest käru võimalik lennukisse kaasa võtta. Tükk aega seletasime ja selgitasime, lõpuks öeldi midagi, et no eks ise teate, aga võimalik et teid ei lasta sellega lennukisse ja peate käru maha jätma. Võtsime selle riski, lennukisse minekul ei küsinud keegi midagi ja ka teistes lennujaamades mitte. Kärusid oli lennukites teisigi, suuremaid-väiksemaid. Ennem lennukisse minekut tuli käru stjuuardessi kätte anda (mujal lennujaamades olid ka sildid mis sai kärule oma nimega peale panna) ja kui lennukist välja tulid, toodi kärud kohe esimese asjana üles lennukiukse juurde koridori, nii et kui lennukist välja astusid oli käru olemas. Olen koos lapsega lennanud kokku umbes 10 erinevas lennujaamas üle maailma ja probleeme ei ole vankriga kunagi hiljem olnud. Kuigi meil ei olnud see kõige väiksem vihmavarjukas, vaid selline keskmine jalutuskäru, aga alati suhtuti väga mõistvalt. Väikse lapsega ju hulga lihtsam lennujaamades liikuda, kui saab ta vankrisse panna.