Viimased kommentaarid

Nerja on Malagast 52 km, tavaline liinibuss s6idab seda maad kuskil tund ja kakskymmend minutit ja bussipilet maksab 3.81 Eurot. Tavalise liinibussi kohta saad infot n2iteks www.movelia.es

Ma k2isin ka m6ned aastad tagasi ja olin ka siis 24 ja elukaaslasega, organiseerisime ise omale hotellid, lennukipiletid l2bi bookinghouse ja saime ka viisa l2bi bookinghouse ja saime ilusti viisa, kuigi viisal oli m2rgitud mr. Minu nimi, m6tlesin kyll, et 2kki ei saa sellep2rast yle piiri aga minu 6nneks oli passikontrollis naisterahvas ja sain ilusti riiki sisse.

Lendasin Tallinnast Bukaresti ümberistumisega Amsterdamis, kahe lennu vahel oli 50 minutit. Lennuk Tallinnast jäi hiljaks kuna kolm meest ei saanud õigel ajal baarist tulema ja lennuk ootas neid. Lennukil oli tugev vastutuul ning kui Amsterdamis lennuk alustas maandumist siis algas Bukaresti lennukile pardale minek. Minu õnn oli see, et kõik check in tehti ära Tallinnas, mul oli ainult käsipagas ning väledad jalad. Tegemist siis KLMiga.

ma arvan et sellest pole hullu. Ma sõidan tihti mehena ja ei olnud mehena ka probleeme Araabia Ühendemiraatide viisaga, kuigi olen alla 30ne vallaline naine.

Mamaia rannas asub suur veepark.