Aiku77

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui rentida autot , kas keegi teab palju maksab bensiini liiter?

Tere,

Kes oskab anda soovitusi kuidas Türgis on liigelda rendiautoga – kas liiklus hull? Ja palju võiks maksta rendiauto 6 päevaks? Kui minek aprilli esipäevadel – ei tohiks ju veel hooaeg olla. Millist raha kõige mõtekam kaasa võtta ? Ja kas ka kohapeal saab võtta välja sularaha, et kas sularahaautomaate on piisavalt?

Ja mis on soovitusi kuhu peaks Türgis kindlasti minemema või mida tegema?

Tänud panin ise ka passid posti nüüd jäänud u. nädal oodata :).

plaanisin ka ise midagi sellist, tänan et kinnitasid mu mötteid. Goast tagasi lennuks kas on ka see pilet mötekam osta eestist vöi mitte

Aga tekkis veel selline küsimus kas on kellegil kogemusi samal päeval Mumbaist edasi lendamisega. Et siis kaua läheb aega , et pääseda rahvusvahelisest lennujaamast kohalike lendude omasse? ja kaua peab olema kohalike lendudejaamas enne lendu kohal? Et kui lennuk peaks maanduma kell 08.00 hommikul ega siis vist teist lendu edasi pole mõtet bronnida varem kui 14.00 - kas see sobib India asja ajamis kiirustega :D

nägin mingit Inglise dok.filmi Indiast ja seal söitis onu 2 inimese kupees ja teises rongis oli kupee nagusviit voodi,diivan isiklik vannituba. kas keegi on kogenud midagi sellist ja kuidas selliseid tellida - kui see on möimalik nii luhikesel otsal nagu Goa Mumbai.

Tänan see oli kull hea ja pöhjalik öpetus. Ilmselt proovingi Mumbaist esimesel vöimalusel edasi liikuda , aga see rong mis soovitasid kas see on kupeedega. Ja kas 2seid kupeesid ka on - tänan.

Saabun siis 04 hommikul Finnairiga Mumbaisse - päev või 2 maksimum oleks Mumbais Ja edasi Goasse - kuhugi sinna kanti kus oleks mõistlikum puhas rand norm hotell ja roller et ise veidi ringi kimada. ja siis ilmselt 1-2 päeva enne tagasi lendu jälle Mumbai. kas selline periood on hooaeg või mitte? Ja kas parem (lihtsam) minna rongiga ja tulla lennukiga või vastupidi.