helin5

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
16 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Pääsesin õigel ajal tagasi, aga meie toll otsis neljakesi läbi, sest käisin omal käel ja kolmandas maas... Väga viisakad olid, see ju nende töö, aga midagi jäi nagu ikka kripeldama, selline kriminaali tunne:))

Minul kulus takso peale nii minnes kui ka tulles 900 THB. Pattayal tellisin eelmisel õhtul takso ära, neid pakkumisi seal tänaval on, et saab 800ga BHK. Kui vormistamiseks läks, siis võttis 200 ette, endale tegi 60 ja ülejäänud maksin lennujaamas. Tegelikult sai siis 800 asmel 860, aga väda soodus mu meelest.

Tulin äsja Taist, minnes viisa vormistamine piiril võttis aega nii kaua, kui endal kulus vormi täitmiseks, siis ca 10 minutit ja kõik ok:))

Kui taotlen viisa piiril, kas peab bahte olema või saab ka eurodes ja kas ainult eurodega saab Tais hakkama?

Mul on töökohal igavene pikk nimi, kas võib lühendit kasutada? H.

  1. Proposed address in Thailand - panen näiteks hotelli aadressi?
  2. Name and address of local guarantor (kas see käib Eesti kohta?)
  3. Name and address of guarantor in Thailand - kas võin need kaks viimast tühjaks jätta? Tänan! H.

Tegin Ifis kindlustuse ja kõik kokku 890, minu arust soodne.

Pattaya beach road-ile Walking streeti poolsesse otsa... kas see on Central Pattaya osa? Otsin hotelli.

Ja veel, millisesse Pattaya osasse soovitaksite minna.

  1. Pakkuge mingit keskmise hinnaklassiga hotelli Pattayas, kuhu võiks kohad broneerida. See peaks olema vee lähedal, kaubanduskeskuste/turgude piirkonnas ja lõbustuskohad ka:)
  2. Maandume Suvarnabhumi lennujaamas, palju sealt maad on BHKi ja kuhu võiks esimese öö seal broneerida.
  3. Millega on kõige parem liikuda BHK-Pattaya ja kui tihti need bussid/rongid käivad? Ette tänades!

Olen täitsa algaja, üksjagu reisinud, aga kõik tööreisid ja ette-taha ära tehtud. Kui valin hotelli, seal 25 € kahene tuba, kas ongi nii odav, et näiteks 4 ööd ja 100 € koos hommikusöögiga kahele? Ja vajutan book now ja täidan nõutud andmed ja nad saadavad arve, maksan ära ja kogu lugu?

Sain hinnaga 8400 ja olen kohal 8 päeva. Seda pole palju, aga abiks seegi:))

Otsisin ja ei leidnud enam sellist sooduspakkumist, kas juba läbi? . . . !

Aitähh! Kas peaks kindlasti esimese öö broneerima hotelli? Kas viisat on vaja, kust seda saab? Loen kindlasti seda saiti siin ja uurin teiste kogemusi, lihtsalt momendil olen läinud kergemat vastupanu teed:)) Kuidas seal detsembris, jaanuaris ilmad on? Kuna elan Tartus, siis kas kellelgi on ka kogemust Riiast lendu alustada? Tegelikult ise arvasin ka, et algus Soomest või Rootsist. Kas mingeid vaktsiine on vaja?

Olen üksjagu reisinud, aga kõik on tööreisid olnud. Tahaksime minna nüüd omal käel Taisse, aga kardame ka:)) Andke nõu!!! Kui tihti on soodsaid lennupakkumisi ja mis firmadest uurida? Mis hinnaklassis on soodne pilet? Kas on mõtet lennata Bangoki ja sealt näiteks siselennuga edasi Patayasse või Phuketi või kuhu soovitaksite? Kas näiteks 10 tonna nägu kohapeal on piisav? Kas nädal seal on piisav? Mul on niii palju küsimusi:((