Kabsas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jõudsime eile tagasi nädalaselt reisilt Alanyast, elasime Panorama hotellis. Muljed hotellist on väga head, toidud olid super ja niisamuti teenindus. Toad olid ehk 4* kohta tagasihoidlikumad, kui lootsin, aga samas suhteliselt okeid. Meie elasime mitte peamaja/rannapoolses toas, vaid nö üle tee. Rõdu oli tee poole ja tänavamüra ning baari muusika tõesti kostusid tuppa. Samas see meid väga ei häirinud, kuna olime kaua üleval ja hotellist väljas. Meie ei kuulnud ka hommikust palvust, mis nt häiris basseinipoolsetes tubades olijaid. Ilmselt on aga basseinipoolsed toad ikka rahulikumad. Kokkuvõttes soovitan Panoramat soojalt - kuulduste järgi pidi see üks parimaid hotelle Alanyas olema ning julgen seda väidet oma kogemuse põhjal ka kinnitada :)

Oskab keegi öelda, mis mõõtmetega peaks olema foto, mille võtan kaasa, kui tahan viisa piiril teha? Räägitakse foto mõõtmetest 47x36 mm (sellist infot annavad enamik reisibürood), kui ka mõõtmetest 4x6 cm (info Tai välisministeeriumi kodulehelt). Kui hoolega nad neid mõõte seal kontrollivad ja on kellelgil seoses foto suurusega probleeme tekkinud?

Aitäh vastuse eest :) Kui saab minutiga hakkama, siis võib tõesti seda kohapeal täita. Me läheme natuke suurema kambaga ja plaanis kohe edasi ka lennata, seepärast tahaks seal kiiresti nende asjadega valmis saada.

Naksitrall (või ka keegi teine), kas koha peal viisat tehes tuleb täita ka ankeet ja kas see ankeet võiks välja näha nt selline http://www.thaiembassy.fi/forms/Application_for_visa.pdf ? Selline ankeet tuleb täita, kui teed viisa Helsingis enne reisi ja kui juhtumisi samasuguse peab täitma ka Tai lennujaamas viisat tehes, võiks ehk ankeedi juba kodus ära täita ja kaasa võtta, läheks kohapeal asjaajamine kiiremini.

Et ikka vedamine mängib suurt rolli :) Me ka vahetasime neid kuupäevi edasi-tagasi, et võimalikult soodsalt saada. Eks natuke kripeldab, et võib-olla sai liiga kallilt ostetud, aga ju siis teinekord veab meil :) . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

kuidas teil küll sellise hinnaga õnnestus leida? Siin kohal pean nentima, et meie maksame ikka tiba rohkem. Aga ka bookingust ostetud.

Ostsime ka ise piletid ära ja minek novembris. Tundub, et kõige soodsam on ise Tai saatkonna kaudu (Helsingis) viisa-asju ajada. http://www.thaiembassy.fi/visatothailand.html