tram

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Piletiks kõlbab: bussipilet, nt. Panama City-san Jose, või siis fake elektroonilise pileti väljatrükk, st. peasi, et nimi ja miski kuupäev peal, Panama-Costa Rica piiril on see töötanud viimased 3 aastat, nad lihtsalt ei oska või ei taha pileti ehtsust kontrollida :-)

CR-s on kasutusel nii USD kui ka kohalik koloon, kurss 1EUR= ca 650 kolooni, 1USD= ca 500 kolooni(kurss kõigub vaikselt üles alla. Pangad vahetavad ka EUR-e, sest poodides nad ei taha peale USD ja kolooni muud..... Ja ära võta kaasa 50 ja 100 USD kupüüre, sest nad pelgavad siin valeraha, pead jälle minema panka, et nad väiksemateks vahetada.....Millal siis siiapoole tuled, elame juba 5,5 aastat siin, vahest saan aidata? Kui infot veel vajad, kirjuta mart@adelantehotel.net Pura Vida!

Kas oled mõelnud, et milline kant sind huvitab, on ju põhjas, Guanacaste ja sellega piirduv, väga resortlik, lõuna aga väga rahulik ..., Kariibi pool aga selline Jamaica hõnguline! Kui sind huvitab miski asi täpsemalt, anna palun meilie tulla mart@adelantehotel.net, me juba üle 2 aasta siin elanud! Pura Vida