blind

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

See,et sa seda "tead" ei aita praegusel juhul mitte kuidagi edasi. Anna natuke konkreetsemat infot :D

Cheers

Seadus ütleb, et sa pead olema viimase 5 aasta jooksul Austraalias kohapeal olnud vähemalt aasta. Selline klausel oli veel seal sees umbes 5,6 kuud tagasi ja ma ei usu, et nad neid nii kiiresti muudavad. vot.

Noo pm saab elamis- ja tööloa sinna ainult siis kui sul on mingi haridus mille esindajaid on Austraalias eriti suur puudus. Või siis kui mingi firma sind kutsub sinna tööle, kuid ka selle puhul on bürokraatiat palju. Kõige kergem oleks teha nii, et võtad WHM viisa, siis teed ka pikendus teisele aastale ning siis proovid kodakondust saada. See on küll suht ekstreem selles mõttes, et kohe kodanikuks või nii, aga suht muud moodi ei ole võimalik. Vot. Kui keegi paremini teab siis palun lisage!

Tänan antud lingi eest, tõsiselt kasulik on/oli see. Seal lugedes hakkab jälle tekkima vaikselt tung sinna minna ja jääda... Aitäh!

Probleem see küll ei ole, võimalusi on isegi mitmeid. Võib minna ka eelmine õhtu lennujaama ja seal campida öösel kuni lennu väljumiseni. Ise olen teinud nii, et olen ööseks läinud lennujaama ja siis seal aega veetnud, maganud :P. Kõige odavam buss stanstedi on terravisioni oma. Lisaks on ka easyjetil veel oma marsa laadne teenus, see kah suht odav. Kuigi on imelik öelda Uk ja eriti Londoni kohta.

http://www.terravision.eu/london.html http://www.easybus.co.uk/booking/EBUSBook.asp

Nende pildide vaatamine ja blogide lugemisega hakkas mulle Island kohe niivõrd meeldima, et olen otsustanud sinna suve kuudeks minna. Tänan Teie abi eest inspiratsiooni andmise näol! :D