trip-krainetrip-ukraine-dark

miamamma

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
6 postitust
37 kommentaari
Viimased kommentaarid

Paradiisisaar.ee on Väga usaldusväärne ja korralik tripi, majutuse ja rollerite jms rendifirma. Kui saate Jensiga minna, siis näete tai-d selle kõige paremas versioonis.Jensi võib usaldada 100%, olen tema teenuseid korduvalt kasutanud ja ülirahule alati jäänud.

Koh Samui on eesti mõistes Haapsalu... Ilus, vaiksem saar. Minu arvamus on see, et Koh Samuil piisab nädalast, siis jõuaks veel midagi muud ka vaadata.

Mina soovitan Phuketit. Ise oleme seal juba 2 talve käinud. Nüüd lähme kolmandat korda jälle. Seal on ikka täielik paradiis. Dets - jaanuar oleme Phuketil. Ilmselt reisime ringi ka. Saartel jms. Phuketi piirkondadest soovitan Chalongi/Rawaid.

Kui on aega, siis saad odavamalt. Vaata Airasia kodulehte ja pakkumisi, seal mingitel päevadel ja kellaaegadel põhimõtteliselt tasuta see lendamine :) Mina tegin airasia-sse kasutaja ja ostsin online piletid, kõik sujus ilusti :P

Kõik oleneb kui pikaks perioodiks minna, reeglina on need 2 nädalased lennud parema hinnaga.Meil on periood 1 kuu ja üsna tipp hooajal. Kahtlen et selleks ajaks oluliselt parema hinnaga pileteid tuleb.

Mis saartel käisite? Kas palawan on paikselt olemiseks hea saar? Mõtlen just liikumisvõimalused teistele saartele?

Lendame Finnairiga, pilet on hetkel 970€ nägu edasitagasi Manilani. Saab ka odavamalt, kuid eelistame lendu tallinnast ja maksimaalselt 1,5h vahemaandumis ajaga :)

Meil plaanis sellel aastal jõulud/ aastavahetus veeta Filipiinidel. Plaan on resideeruda Palawan-il ja sealt trippida. Piletid on põhimõtteliselt ostetud perioodiks 22.12.2014-23.01.2014

Aasias eelnevalt mitu korda käidud, kuid filipiinidel esmakordselt.Kas on keegi veel jõulud/ aastavahetus palawan-il puhkamas?

Meie lähme esialgu kahekesi, kuid mitmekesi oleks mõnusam saarte trippe võtta.

Detsembris sõitsime, Phuketi lennujaamast Chalongi 500THB tagasi pisut kallimalt 800THB. Vahe siis selles, et lennujaamas on palju taksosid sind ootamas(taximeter), tagasi sõites pead leidma mõne kohaliku tegelase... Üldiselt pole sellel väga vahet, kas 500 või 800...odav on seal ikka :)

Väga hea :) Mõtlesime siin just, et kas ongi mõtet lennufirmaga ühendust võtta sellel teemal...võibolla juhime just tähelepanu sinna. Nimi klapib, passinumber klapib jne...võibolla saavad eksitusest aru ikka :)

Ega ma ka endameelest väga mingisuguseid lisateenused ei tellinud, loomulikult arvestasin ma kahe kuni 20-kg äraantava kohvriga. Seal tulid igasugused lennujaama tasud/ümardused/online broneeringu tasud jne juurde.

230€ oleks juba täitsa mõeldav summa 2 inimese eest edasitagasi.

Vahepeal kaalusime ka ööbussi varianti :)

PS! Oleme enne seda ja peale seda nädalakese Bangkokis ka :) Plaan on kõvasti ringi trippida, phuket on juba koduseks saanud ja seal oleks hea pikemalt end majutada. Plaan olla ümbritsevatel saartel pikemalt kohal ilma et peaks kohvritega trippima....

Proovisin seal airAsia lehel valitud lende osta, koos igasuguste lisatasudega kasvas summa kahele juba 275€ peale :) Iseenesest endiselt poole odavam kui siit :) Küsimus tekkis pigem andmete sisestamisel, meie nimedes on sees täpitähed mida loomulikult sealne koduleht ei tunnista. Ma küll muutsin õ o-ks ja ä a-ks, kuid mida arvab sellest sealne passikontroll :))

See 178€ 2 inimest on tõesti OLULISELT mõnusam hind kui eestis pakutud ca 500€ samade piletite eest. Pole sealt airAsiast konagi midagi ostnud, kas sealt ostetakse krediitkaardiga? Kas on võimalus ka kuidagi bronnida ja kohapeal maksta?

Kuupäevad millal soovime lennata on: 15.12.2012 Bangok-Phuket ja 14.01.2013 Phuket-Bangkok. Ise panin otsingusse 2 inimest ja kohe edasitagasi. Võibolla oleks kasulikum osta nö 2 üheotsapiletit?

Air Aasia pakub samadeks kuupäevadeks märksa odavamat hinda :P 178€ 2 inimest edasitagasi :)

Kas lennujaamast ostes on võimalus ka sellise hinnaga saada?

Vabandan kui liiga rumal küsimus :)

Sõidame detsembri alguses Taisse, viibime riigis 37 päeva. Nädala oleme Bangkokis, sealt lendame Phuketile võibolla mõnele saarele veel. Nüüd siis see rumal küsimus: Taotleme soome saatkonnast selle nö 60p viisa, kuid kas meil piisab ühe sisenemisega viisast? Kas siselendudel seal passikontrollides ei teki mingisuguseid probleeme?

Kas keegi saaks palun Visa on Arrival blanketi lingi mulle siia panna. Just selle kus käib 4x6 pilt. Tahaksin selle välja printida.

Oleksin väga tänulik. Ma ise otsisin ka, aga ei leia :(

to: adams

Kuda novembri ilmad tavaliselt Phuketil on?

Ise tuleme 10-ndal ja oleme 2-nädalat. Loodan, et ikka soe ja päike :)

Vihma siin Eestis niigi küllalt "nautinud".

Tere Falang ja tõru111!

Kas te räägite 15-päeva viisast? Kui jah, siis mis mõõtmetega see viisa pilt peab olema? Igal pool on erinevad mõõdud kirjas :S

Täpselt nii, et kõrgemad kui Eestis. Ajuvaba minumeelest. Pidi ju odav riik olema :D

Ma ise kipun ka nii arvama, et kui ikkagi kohapealt küsida, siis on hoopis teised hinnad kui e-maili teel.

Kirjutasin siis mõnele fotograafile ja hinnad olid sellised:

Rates are in Thai Baht (THB)

6 hours 36, 500 5 hours 32, 500 4 hours 28, 500 3 hours 24, 500

Mida iganes need paketid ka ei sisaldaks, aga 10 000 - 14 600 krooni (vanas rahas) selle teenuse eest maksta ma ei kavatse :D Liiga palju.

A kes sealt hotellist peaks midagi ütlema? :D Kaunistusi ja värke soovite ka randa? Kas te neid sõrmuseid siis siin ei vaheta juba? Tegelikult täitsa hea mõte :)

Meie lähme mõned kuud varem kui Teie. Nii, et mina saan siis enne infot jagada ja äkki isegi abistada.

Issand 1200 euri on ikka palju küll. Selle raha eest saab juba Eestis väiksemat sorti süldipeo korraldada :D

Me lähme nagunii paariks nädalaks Taisse, seega kohe esimeseks päevaks ei plaani eriti midagi. Hiljem juba iseseisvalt hotellid leitud :)

Kas te registreerite ka eelnevalt siin või mis plaanid on?

Roheline tarretis kas oled saanud mingit infot?

Endal ka plaan sinna minna ja võimalusel ka tseremoonia pidada, aga ma ei tea kust alustada. Mingeid hiigelsummasid ei tahaks kulutada. Registreerime nagunii enne Eestis, aga tseremooniat rannas ainult meile kahele sooviks ka + pildid.

Mingit ööbimist ei soovi (selle leiame ise). Kas peaksime eelnevalt midagi kinni panema või saab sellega kohapeal ka hakkama?

Kellel kogemusi ja head nõu anda, siis palun tehke seda :)

Tegelikult see viimane ei olegi nii väga mingi eriline soodukas, kuna see on ju algusega Helsingist. Kui Tallinn-Helsingi lend juurde arvestada, siis tavaline hind.

Kas Tallinn-Helsingi-Phuket ei pakuta mingeid soodukaid?

To Ren:

Millal see soodukas umbes olla võis? Olen neid ka aeg-ajalt jälginud, aga nii head hinda pole märganud. Ise tahakski just nov. minna.

Kas see soodushind oli Tallinn-Helsingi-Bangkok või Phuket?