MIKE_K6o

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
12 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Tegime ise oma viisad ja pildid kuala lumpuris, pildi hind 130RM (~30€) väga proff ja kiire teenindus, läks seal kohapeal vb max 30 minutit. Ja peale seda võib Kevadet tsiteerida, "Kui me kopsupilte tegemast koju jõudsime, olid viisad juba olemas) Malaisias miski E süsteem, arst teeb pildi ära, upload otse Aussi govermentile ja sealt tuleb siis kohe grant või decline. Ehk meil läks kogu kupatus kokku 2-3h aega, viisade tegemine+ piltide tegemine + viisa kätte saamine :)

Sa mõtled reisikindlustust? Ei ole küll kuulnud, et see kohustuslik on, aga kindlasti VÄGAGI soovitatav.

Soodsaim hind minu teada 2682EEK aasta.

Lähemalt saad vaadata siit:

http://www.studenttour.eu/est/austraalia-reisikindlustus/

Võta veidi sula $500 näiteks ja ülejäänud debeediga kaasa. Seal saad maksta sellega, saad välja võtta. Teenustasud suured (väljavõtmisel umbes nagu eestis krediitkaardi pealt välja võttes) ei ole, kindlasti kindlam kui kõik sulas kaasa võtta. Parem karta kui kahetseda :)

Tee kiirpass, parem karta kui kahetseda, kui sul tagasilennu piletit ka pole, siis võib raskeks minna.

1, 2, 3, 4 on kõik suht lähestikku, 5 on eemal.

Olen ise töötanud Heathrow lennujaamas nii, et...

1, 2, 3, 4 terminalid on ka jalgsi suhteliselt kiirelt läbitavad, max 15 minutit.

Nii, et ei ole hullu midagi, jälgige silte ja pole probleemi.

Aga kui kinnisvara seal endale soetada? Ja ütleme piiril pannakse keeld? Siis ei saa seda esile tuua, et mul on kinnisvara seal omandatud ja, et see mind kuidagi aitaks?

Tere, selline küsimus siis, et kuna puhkuse-/ärireisil saab olla vaid 90 päeva, kas siis on võimalik peale 90 päeva tulla näiteks nädalakeseks Eestisse ja siis tagasi USAsse jälle 90ks päevaks? Või kuidas saab pidevat elamisluba? Asi siis selline, et ise nagu igapäevast tööd otseselt ei tee ja ei ole plaanis tegema hakata, et tegelen nö investeeringutega, et kord aastas tuleb raha, millest peaks siis suht ilusti ära elama aastakese... Et kui niisama elada seal ja vaikselt netis oma asju ajada ja värki.. Et kuidas või mida selle jaoks vaja on?

Tänud, Mike.