olavi54

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere, käisime ka Sri Lankal ning autojuhiks oli siin juba eelnevalt kiidetud Jaga. Kirjutan, kuna Jaga kontaktandmed on muutunud ning ta palus need edastada:

a. yourtoursrilanka@gmail.com b. jagasltours@gmail.com +94776652048

Jaga kohta veel nii palju, et ta on väga hea autojuht ning aitab kaubelda odavamaid hindu nii söögikohtades ka mujal.

  1. issued at - panin KMA ja tundub, et sobis küll
  2. social security no - sinna pane enda isikukood
  3. In India (place of stay) - sinna võid jah panna mõne hotelli aadressi, mis sinu sihtpunktis asub

Head reisi :)

katse-eksitus meetodiga sai booking tehtud läbi AXIS PG. ICIC ja CITI'ga ei toiminud. päikest :)

Millist panka oled sealt valikust kasutanud ja võid kindlalt öelda et töötab (kasutades tavalist Swedpanga või SEB krediitkaarti)? ICIC PG, CITI PG, AXIS PG või American Express?

Kas keegi on hiljuti www.irctc.co.in lehele broneeringu teinud ja siis selle eest kas tasunud mõne Eesti panga krediitkaardiga? Seal pakutakse maksmiseks igasuguseid erinevaid pankasid, millest enamus on rahvusvahelised, aga milline valida kui tasumine on Eesti panga krediitkaardiga?

tänud vastajatele! Mida veel huvitavat võiks Goas teha? Kas paragliding'ut ei proovinud keegi? Millised need hinnad seal kohalikes reisibüroodes olid?

Kas keegi oskab soovitada kust selliseid ekskursioone osta? Uurida kohalikest reisibüroodest või hotellidest? Kas tänaval pakkujaid ka on ja kas neid tasub usaldada? Mis selliste 1-2 päevaste ekskursioonide hinnatase on? Igasugune info on teretulnud :)