Vallatu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Pole küll euroopa,aga El Alameinis näiteks suhkruvalged liivarannad.Ka vahemere ääres.

Sooviksin ka teada, kes on parim. Kõigil pole nii palju reisikogemusi kui viimasel kirjutajal, aga selle teema kokkuvõtteks saaks teada, kellega on hea ja turvaline reisida. Ootan ka vastuseid kes on parim, mitte kellega enam vähem võib rahul olla.

Kreetal olime Talea Beach hotellis, aga nüüd seal viimane nädal, siis hooaeg läbi. Nüüd pakutakse Egiptusesse, päris mitmes hotellis. Ise noolin EL alameini, sealt olen kiidusõnu kuulnud.Charm Life paradise 4* on kindlasti. Vaata Top Toursil eraldi Top Club kirjas.Pakkumine sinna oli praegu 6300.- detsembriks.

Toptours teeb núúdpuhkuse sisustamiseks uut programmi, Top Club. Viimasel reisil Kreetal oli Top Club vága super! Páeval tegeleti lastega ja õhtuti lastedisko ning seejárel mángud táiskasvanutele. Saime omavahel tuttavaks ja sõbrunesime . Tagasilend nagu pereúritus. Muljed reisist kokkuvõttes vága head. Uue reisi valin sinna kus TOP Club. Kindlasti.

Káisime 14.okt. siis Hersonissoses. Meres tõesti veel soe, aga seitsmest puhkusepáevast 3 olid ilmad tuulised ja pilves, peaaegu nagu siin. Lapsel olid samad riided seljas, millega siit láksime.

Tulime tagasi, Top toursi reisiesindaja ei teadnud midagi. Káisime kohal ára ja kinni.

Toidud maitsetud, kreeka salatist võib und náha, oliive pole. Iga páev sama toit. Makaronid vees, kartul áádika maitsega, salatid kuivad. LAPS SÓI 3 páeva ainult arbuusi. Õlu oli hea, sai ise kraanist, palju jaksad. Veini oli ka valget ja punast, kohalik brándi ka normaalne. Jáátist anti ainult lastele. Ilmad olid 3páeva tuulised ja pilvised, 3 ilusad suveilmad. Rannas olime 10-st hommikul, kell kolm tápselt páike kadund. Top Club oli vága tasemel, lastega mángiti ja lastediskod olid vahvad, iga õhtu pidu nagu pulm! VERNEK oli SUPER!
Tahaks jálle puhkama minna, sinna kus TOP CLUB!

Koduleht jah, juba läbi uuritud...

Suured tanud, kas okt.s on veel avatud ? Selles asi ongi ,et pilet 20 euri ja reisiburoo votab 40.- in.