tsipe

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Minu arvates ei sobi see teema sinna, sest tegemist on rahaülekande probleemidega. Aga mida ette võtta, kui Sind lennukist lihtsalt maha jäetakse, kuigi Sa oled õigel ajal kohal. Millega seda tõestada või kuidas üldse asju ajada,eileõhtused London-Stanstedi piletid on neil olemas, aga see ei aita ju.

1,5 kordne buss on kõige parem variant, Sa oled kõrgemal, näed rohkem kui tavalise ühekordse bussi puhul, lisaks on seal õhku ja avarust. Kahekordsest bussist kehvemat annab otsida.

Võiksid lugeda Marlena di Blazi raamatut Tuhat päeva Veneetsias, seal on üht-teist Veneetsia eluolu ja paikade kohta. Mina ei oska sarnaselt Oudekkiga gondlist vaimustuda, vaporetto on palju odavam ja näed Sa palju rohkem, kuna Sa oled kõrgemal. Sõit mööda suurt kanalit on elamus omaette, kindlasti tasuks seda mööda sõita ka õhtusel ajal, kui kanaliäär on tuledesäras. Tasub kolada mööda väikseid tänavaid ja kanaliääri, seal näed rohkemgi kui gondlis loksudes. Kindlasti tasub külastada väikseid saari, vaporettoga saad neist mitmele. Kui te ööbite Mestres, siis seal on ka täitsa tore vanalinnaosa kus õhtul lonkida, pealegi Mestres on hinnad oluliselt odavamad. Mestrest käib Veneetsiasse tavaline linnaliinibuss. Itaalias on minu arvates superhea jäätis, mida müüakse tänavanurkadel. Turistikates süüa ei tasu, kallis ja kehvapoolne. Turud on seal põnevad ja seal võib osta kohalikku sinki, vorsti, leiba ja oliive ning endale ise piknikueine kombineerida.