trip-krainetrip-ukraine-dark

Monsakene

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Oleks huvitet, kellega ja kus sukeldumas käisid ja oskad äkki midagi selle kohta kõnelda/soovitada.

No nüüd seal käidud ja tehtud. Meil õnnestus sellele Air Asia lennule jõuda, kuna Finnair maandus 20 minutit varem ja Air Asia hilines 20 minutit. Olime muidugi selle peale jõudmise plaani maha matnud, isegi äraantav pagas oli ja viisa tegime lennujaamas. Kui kohale jõudsime, siis mõtlesime, et äkki ... Viisa tegemisel olime pea ainukesed. Koht kus pidime ette saama oli passikontroll, aga seal olid ühed naised, kellele me probleemi ära seletasime ja saime kohe VIP passikontrollist edasi. Pagasi saime ka kohe. Aga jooksu muidugi oli ja tegelikult nii ruttu ikka ei saa. Nii et teised reisilised, minge parem edasi 18.00 lennuga. Saab kindlalt peale ja veidi ringi vaadata ka.

Üldiselt on reisi pikkus Sihanoukvilli üsna väsitav, kui järjepanu teha. Meie läksime Tallinnast 21.30 Helsinkisse, seal 23.40 Bangkokki ja sealt järgmisel päeval 14.40 Air Asiaga Phnom Penhi ja sealt veel taksoga 3,5 tundi sõitsime Sihanoukvilli. Ausalt, hea et ära kannatasime. Paar päeva ei tahtnud enam istuda, nii tagumik tulitas. Aga me läksime eesti poiste hotelli, kus üks omanik meid juba ootas ja oli meile toad ära bronninud ja kõik oli ok.

Eestlastel on seal täiesti norm koht ja pealegi veel praegusel ajal odav, kliimaga tuba 15 USD (see on kahele tuba siis), hommikusöök ei ole hinnas, ega selle raha eest saagi. Aga seal hotellis olid väga head söögid.

Igatahes hotell oli normaalne ja ei Bangkoki lennujaamas on mõistlik vist vähemalt 3 tundi lendude vahele planeerida.

Meil on ainult käsipagas. Kas peab viisa tegema, kui kohe edasi lendad? Kuskil turismibüroos öeldi, et kui transiidil oled, siis ei pea. Aga võib-olla nad ei teadnud siis kah. Lennujaama kodukalt leidsin sellise infi:

Transit/transfer passengers

will have to go to the airside area after they arrive at the 2nd floor of the concourse building from the aircraft in order to proceed with the transfer process before continuing to 3rd and 4th floors to complete departure procedures. In the case of transit passengers, they will have to go through the airside area to the departures service area in order to complete the departure procedures.

Et kuhu siis ja kuidas jne. Maitea, kas ma olen veidi rumal või kuidas?

Meie käisime selle aasta esimese reisiga aprillis Põhjarannikul Sharm Life ... hotellis. No minu jaoks oli see küll mõtetu koht ja minna polnud seal küll kuskile. Pealegi olid ekskursioonide hinnad nii kõrgele aetud. Samas mõnedele meeldis, maitse küsimus. Kõige jubedam, et kui ekskurioonidele ei lähe, siis saadki vaid hotellis istuda ja muidugi päevitada, kui ilm lubab. Aprillis oli küll suht jahe.

Valisime Grand Jomtien Palace hotelli Pattayal, mille juures rand kohe üle tee. Tahaks ikka päikese käes lebotada ja lapsega peab niiehknii pool aega vees olema :). Tuttavad on paaril korral seal käinud ja rahule jäänud, kuigi olen ka negatiivseid kommentaare lugenud (just AsiaRooms´i lehel). Plaanis sealkandis olulisemad vaatamisväärsused ära kaeda ja kohalike eestlastega ka ehk kohtuda. Lihtsalt vabalt võtta ja vaadata, mida järgmine hetk toob :)