Tur1st

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

104 meeldimist
1 postitust
263 kommentaari
Viimased kommentaarid

Selline pakkumine võiks olla koroonavälisel ajal. Ajal kui reisimine mugavam on.

forum.thaivisa.com vast on kõige parem allikas, kui on küsimusi.

Aga jah, muutused seal toimuvad väga sageli ja pigem on see nii, et kes saab suurema rumalusega hakkama. Näitavad taimaalase palet, kui sul on raha, oled teretulnud.  Miks küll on inimestel tahtmine sellise jamaga tegeleda, kas siis teisi võimalusi ei ole?

Minu kogemus näitab, on kahte tüüpi inimesi, selliste probleemide puhul. Need kes hakkama ei saa ja need kes leiavad olukorrale lahenduse. See ei ole mõeldud solvanguga või muudmoodi halvustavalt. 
Endale tuleks selgeks teha, millist tüüpi me oleme ja vastavalt sellele eelnevalt eeltööd teha.

Vastus küsimuse esimesele poolele.  Ei käinud!

Hestia grupp, Susi hotell on hinnad tõstnud üles juba jaanuari lõpus, 
Hestia Hotel Europa, märtsi kuu algusest, lisaks veel Kentmanni hotell.

Ma pakun, et soovivad suunata kliendid ülejäänud kahte oma grupi hotelli, mis on mõistlikuma hinnaga.

Sarnast hinnamuutust nähtud ka majutusasutuse müügi puhul.

Puhket news teatab, et nõutakse ka 100000 dollari suurust tervisekindlustust.

Hiinlaste kohalt täiesti õige jutt. Restoranis käivad söömas nagu NL koolisööklas, üks osa ootab väljas järjekorras.

On rikkaid hiinlasi küll, kes istuvad klubides VIP lauas ja kulutavad raha aga see on väga väike osa võrreldes enamusega.

Karntiin on Puhketil. Hinnad 2 nädala eest on 3000-9000 dollarini.

"Kas keegi ehk oskab põhjendada miks meil võetakse proove vaid ninaneelust?"

See veel on hästi siis, mõnes riigis võetakse proov suust ja ninaneelust ja läbida tuleb 5 päeva hiljem teine test.

Kui Tai kodanikul oleks Revolut või TrasferWise konto ja teie oma Revolut või TW kontolt kannaksite raha sinna üle. Kaardimaksed on nii nagu on, nendega ei ole mõtet seal riigis arvestada. Kui ta nüüd sealt omale edasi kannaks või sularahas välja võtaks. Kas nii ei võiks kasulikum/kiirem olla?

Ants Lammas, tänan tähelepanu eest.

Ei ole teil põhjust vabandada või solvuda! Kas teil seal sõber, armuke või midagi muud, see ei ole üldse oluline. Postitus on avalik ja mõeldus siiski hoiatuseks paljudele teistele, kes ainult loevad aga ise kirjutada ei julge.

Ma ausalt öeldes eelistaks ise armukest/armsamat, kui raha saadan riiki, kuhu aastas üks-kaks-kolm korda reisin.

Kui teil on seal armuke või midagi sellist, siis on odavam mitte saata.

Läheb vähe teemast kõrvale, kuid hoiatuseks, et te hiljem ei kahetseks.

Tai naine, kellel on ametlik töökoht, nemad tingimata raha ei küsi. 

Riigitööl olevad inimesed, kellel on madal palk, neile leiab riik korraliku aga odava elamise.  

Põhjus miks raha küsitakse on korteri üür, vanemate toetamine, kuna pension on olematu. Muud mittevajalikud kulutused.

Kui raha küsitakse, võite 99% kindel olla, et te ei ole ainuke mees, kellelt nad raha küsivad.

Ma olen istunud selliste naistega seltskonnas, kus nad samal ajal üle maailma oma "meestele" helistavad ja raha küsivad. See on neile juba harjumus. Raha neil ei ole, kuid sissetulek on neil suurem kui teie kuus teenite. 

Naine, kes ostis oma isale 10 aastase liisinguga auto. Nooremad õed-vennad. Kõigil uhked korralikud telefonid, fotokaamerad jne. 

Näiteks üks naine teatas, et tal kulub 10tuh bahti minimaalselt kui ta koju läheb. Sisaldab see lennupileteid, umbes 3 tuhat ja ülejäänud on restoraniarve, sest kogu oma perekond tuleb sööma viia 1-2 korda. 

Draama meeldib ka neile, osav näitemäng. Korra sai tagasi tehtud draamat. Sellepeale küsiti milles probleem on. Teile ju meeldib draama, peale seda ei olnud ühtegi korda, kus draamat oleks tehtud. 

Üks nendest naistest elas 5 aastat Saksamaal. Elu oli ilus. Raha aga paraku tuli edasi saata vanematele. Lõppes see suure tüliga ja naine läks tagasi Taimaale, kusjuures mees veel armuvalus palus andeks ja soovis, et naine tagasi tuleks. 

Jutu sees tuli välja huvitav suhtumine. Sõbrannad siis omavahel. Mees kellelt raha küsiti, ütles ta ei saa koguarg niipalju saata. Peale kõnet öeldi, tal on ju maja, ta võib selle müüki panna. 

Armastus on neil loomulikult olemas, kuid nad ei saa oma lapsikusest täpselt aru, kus kohast see raha tuleb. Nad lihtsalt armastavad meest, kes neid rahaliselt toetab.

Teine lugu sõbrast, kes võttis Taimaalt omale naise. Haritud naine, ülikooli lõpetanud. Kordagi ei küsinud raha, vanemad on ise piisavalt edukad, et ei vaja toetust lastelt.   

Ei ole mõtet sellisel raha saatmisel, paljudel neist on kontol rohkem raha kui teil. Armastus lõppeb vajadusel sama kiiresti kui algas ja suudavad tõenäoliselt tekitada ka sellise olukorra, kus ennast süüdi tunnete. 

19 aastane "poiss" tuli ja armus. Kulutas vanemate krediitkaardilt 10tuh. eurot. Nii armas poiss oli olnud, loodetavasti tal asjad lahenesid hästi ja nad kohtuvad kunagi veel. 

Oh neid lugusid on veel. 

Kui otsite armastust, siis sama summa eest leiate ka Eesti maakohtadest armastuse. Odavamalt.

Ei jälgi ja ei plaani. Probleem algab riikidest, kes ise seavad piiranguid ja selle suviste uudiste puhul, siis arutusel on ka turistide piiramine. 

Lennupiletid on kõige väiksem mure, need on nagu me näeme, stabiilsed. Kõige suurema üllatuse võivad teha majutusehinnad, kui nõudlus äkiliselt kasvab. 

Näinud ühe riigi suuremate lennujaamade prognoosi, siis 2022 on heal juhul normaliseerumise aeg, 2025 aasta see, kus turistide arv võrdub eelmise aasta numbritega.

Hea on kui leidub neid, kes lendavad ja sellega turismi aitavad. Need, kes pikalt planeerinud ja igal aastal reisi omale lubada ei saa, neile soovitan oodata. Mõned tööandjad võivad alles löögi saada ja teie kindel sissetulek võib ootamatult muutuda.

Mina ootan eelkõige arenguid vaktsiini tootmises.

Miks kohalikelt abi ei küsi? Google Translate ei toimi seal?

Kuidas on lood kindlustusega, kui lennata Aasiasse. Mis juhtub kui haigestuda, kas ostetud piletid saavad hüvitatud tühistamise korral. Need on küsimused millele on võimalik vastused saada ja sealt edasi vaadata, kas osta varakult piletid või mitte.

Nõustun, kui minna eemale, sinna kus raha ei ole kohalikke rikkunud on väga sõbralik keskkond. Siit tõetera,  kui minna 6 kuuks, siis kaugele populaarsetest turismikohtadest.

Kas teema algataja on varem sellises kliimas viibinud, Taimaal viibinud.
Kunas viimati?  
Ma olen kuulnud mitmetest pensionäridest, kes elasid Taimaal, kes on soetanud sinna endale elamise. 
Rikkad eurooplased, kelle sissetulek kuus on väga korralik.

6 kuul ja mitmel aastal seal viibimisel on loomulikult erinevus aga paljud neist on pettunud viimaste aastate muutustega. Ühel poolt on riik ja inimesed ahneks muutunud ja teiselt poolt püüab turiste meelitada, kuna nad on nii meeldiv riik. Land of smiles, üha enam kutustakse Land of lies.

Sellise suhtumise pärast, "valge mees maksab rohkem", mina juba loobuks sellest plaanist.  Sõbralikus tuleb seal rahaga, ilma selleta oled kasutu.

Tervise üle tasuks ka mõelda, eriti kui nii pikalt olla. Võiks öelda, et keskmiselt jätab Tai rannas igapäev üks turist oma elu, kuumuse tõttu. 

Viimati kui sai Taimaal puhatud, võis igapäev uudistest lugeda, kuidas Puhketi ümbruses jälle üks surnu juures. 2 juhtumit nägin ise pealt. Lihtsalt kõndimise pealt. Sellepärast loomulikult ei peaks plaanidest loobuma, tuleb lihtsalt teadlik olla. 

Ma jagaks need kuud erinevate riikide vahel. 6 kuud igapäev ühes ja samas riigis ärgata oma puhkuse aeg.... Milleks? Chiang Mai piirkond on hea puhkuseks, odavam tunduvalt ja kliima on ka jahedam.

Neil on lugemisoskus. Teema algatamise sisu loe läbi, siis saad aru.
Küsimus on boonustes ja hüvedes. Maksad rohkem aga sageli reisides tasuvad need hüved kõik ära.
Oma electroniga reisikindlustust ei saa, lounge ei pääse ja seda "tasuta".

Hiljutine uudis, Tšehhist saabudes on need piirangud tühistatud, kui olukord halvemaks vahepeal ei lähe: Tuginedes koroonaviiruse nakatunute suhtarvule peavad alates esmaspäevast, 13. juulist Eestisse sisenemisel Euroopa Liidust jääma kaheks nädalaks eneseisolatsiooni Rootsist, Portugalist, Rumeeniast, Bulgaariast, Horvaatiast, Tšehhist ja Luksemburgist saabujad. Alates 20. juulist lisanduvad sellesse nimekirja Island, Hispaania, San Marino ja Andorra, eneseisolatsiooni kohustus kaob aga Tšehhist saabujatele.

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/suur-graafik-millistes-riikides-on-koroonaviirus-kontrolli-all-ehk-kust-eestisse-tulles-pole-karantiin-vajalik?id=90159571

Laevaühendus on Rootsiga küll taastunud, kuid sellest tõenäoliselt suurt abi ei ole jah, kui sealt lende ei toimu.
Esmalt tuleks uurida, kas lennuplaanis on võimalik muudatusi teha.

Ei ole suurem seljakoti kasutaja aga meelde jäänud selline tootja. Turvalisusest milles eelnevalt on kirjutatud jääb siin küll vist puudu aga stiili ja viisakust on, mida mõned meist otsivad: https://douchebags.com/the-backpack-pro-black-out

Suwalki on asukohaks ja väidab, et ei saa välja. Üle piiri tööle saavad küll ka transport toimib, kuid tema puhul vist seda ei loeta.  Naine peaks ta viima lennujaama ja tagasi sõitma. Artikkel kus kirjutati Poola suletust oli sellega seotud, et ei lasta välja turismiks jne

Poola siiski on oma elanikele kinni, välja ei lasta. Meil on hetkel olukord, kus poolaks peaks sõitma Kaunase lennujaama. Öeldi, ei saa. Tegin vähe uurimustööd ja kõik tundub õige. Leedu lubab Poola kodanikke sisse ja välja, kuid Poola seda ei luba.