Tur1st

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

164 meeldimist
1 postitust
363 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tuleks Hiinast eeskuju võtta ja test võtta altpoolt :D

Safaril käinud ei ole ja loen, et ei olegi nii lihtne nagu Google Maps kasutamine, kus loomade asukohad on kaardile märgitud.

Kas giididel safaris on relvad ka olemas, juhuks kui mõni loom peaks suures segaduses ründama?

Liigne agarus on ogarus. Mõne ametniku oma ideoloogia.
Olnud juhus, kus välismaal küsitakse autojuhiluba järgmisena ID-kaart või pass ja politseiametnik mõtles, et nüüd on püüdnud kinni kurjategija, sest ei saanud aru, miks on mõlemal dokumendil täpselt samasugune pilt.

Võimalus on veel võtta ühesuunarent. Budget paistab seda ainukesena hilisõhtul pakkuma. 150 eurot ja kütus lisaks. Saaks auto enne sulgemisaega, räägiks summast 50 eurot(näiteks sõber Tallinnas võtab oma nimele).

Kas Bolti hind on äppi põhiselt oletuslik või reaalselt kasutanud? Kui ma nüüd ei eksi, siis sellisel juhul on taksojuhtidel õigus nõuda mõlema suuna tasu. 

Facebookis on ka need sõiduteenuse pakkujad, nendega saab pigem odavamalt kokkuleppele kui taksosõit.

Kunas see lend on, tahaks panuseid teha, kas saate transiidist läbi või mitte.

Ma pigem arvan, et saate, kui teil on pilet olemas. Suurt erinevust seal  ei oleks, kui lennujaamast ei välju. 

Ma olen seda segadust vähe teisel moel kogenud. Kõik püüavad oma tööd teha korrektselt ja samas soovivad olla ka inimlikud. Telefonis ei saa keegi midagi lubada, esiteks salvestatakse ja teiseks ei tea nad täpselt seaduseid.

Ei ole see Turkish Airlines midagi nii halb. Mulle jääb mulje, et pigem tahab "Lennuabi" saada võimalikult palju kasumit, võimalikult vähese tööga ja nüüd nutavad. Ajakirjandus korra juba on selline, et loogiline mõtlemine neil endal puudub.

TA intervjuu alates 13min:

Teema algataja soovib teha kaugtööd soojal maal. Piirangud annavad piisavalt vabadust, reisida, võimaluse korral veeta aega rannas. Põhiasi, jääb aega ka tööd teha.
Järjestasin hotellid tärnide järgi, mis ei tähenda, et esimene kõige odavam oleks.

Kõige esimene, 16 ööd, 1325 eurot koos covid tasudega. Lennujaama transport edasi-tagasi, covid 19 kindlustus, PCR test ja valuuta ülekanne, 205 eurot, mis juba sisaldub hinnas. 83 eurot öö kohta ja see peaks olema rannahotell: http://www.hibiscusbeachhotel.com/

Ja hotellide nimekiri on seal pikk, vali ainult omale sobiv ja naudi.

Ma jäin mõtlema sellega seda, kui Tansaania "valitsus" ei võta viirust tõsiselt ja ei taha vaktsiini osta, siis miks peaks nad kulutama raha testidele. Kindlasti on õiged testid olemas "vajadusel", kuid sellise suhtumisega oleks parem saata turistid välja "tervetena" ja raha lihtsalt tasku panna. 

Ei ole haigust, ei ole probleemi.

Päevaleht kirjutab Tansaaniast. Tasulise artikli lõik:

"Küsimusi tekitab ka Sansibaril tehtav koroonaviiruse proov. DW korrespondent andis Sansibarilt lahkudes negatiivse, kuid Lõuna-Aafrikasse jõudes hoopis positiivse proovi. „Hakkasin kahtlustama, et äkki annavad kõik turistid negatiivse proovi,” märkis ta."

https://epl.delfi.ee/artikkel/92674013/roomsalt-turiste-voorustav-tansaania-on-muutunud-koroonapesaks

Filipiinidele lõksu jäänud inimene, see lugu ei ole päris tõene.

Sellest kirjutati hiljem seoses hoiatustega. 

Talle saadeti hoiatus, et kiiremas korras tuleb leida võimalus tagasi lennata. Keeldus, puupea nagu ta oli seal, otsustas oma puhkuse lõpuni veeta. Peale seda pakuti talle võimalusi kuidas tagasi saada ja oldi igati abivalmis, puupea keeldus. 

Puupea soovis, et riik ta tasuta tagasi tooks. 

Lõpuks toodigi riigi kuludega tagasi ja puupea jäi omal süül EU sisesel ühendusel lennukist maha, puupeal oli vaja poes käia ja muudmoodi aega veeta.

Saate aru, et "puupea" on suhteliselt viisakalt öeldud. Nüüd tõenäoliselt ootab, et Putin isiklikult talle vaktsiini toimetaks.

Austraalial on väga hea põhjus oma piirid sulgeda. Meile kauge Hiina, Vietnam, Taimaa. Tööränne ja turism on võimalusel aktiivsed. Hiina valetab oma numbritega, Taimaal puudub üldse reaalne ülevaade kui palju on seal haigestunud või viiruse tagajärjel surnuid. Taimaal peab tavakodanik maksma testimise eest ja teadagi, kui toit tuleb loodusest ja pension on 16 eurot kuus, siis millest rääkida. 
Vietnami olukord ei ole kindlasti ka selge, sellel samal põhjusel, vaesus.

Eestlastest saab veel aru, riik on nii väike ja mitu korda sa ikka käid Lasnamäel turismireisil. Austraalia seevastu, suur ja lai.

Miks ei aita? Need riigid kus kodanikud on kohusetundlikud lähevad näitajad alla. Soome, Rootsi, Norra jne, tuleb EU-le tiir peale ja Eesti jääb mustaks lambaks.

Valitsus on alati süüdi, keegi peab ju olema. Ise me mõelda ei suuda ja samas ei lase ka valitsusel õpetada. Üldistavalt võik öelda, laps on kodu peegel ehk, kodanikud on valitsuse peegel. Tsirkust ja leiba, otsuseid ei suudeta teha.

Ma usun, et sellele saaks vastuse Synlab-ist, sest nemad peaks olema kursis erinevate riikide nõuetega.

Lapsed jäävad ka haigeks, kuid nemad põevad läbi enamasti palavikuga.

Eestil saari küll, mõne neist võiks teha karantiinisaareks.

@n57

https://et.wikipedia.org/wiki/Hispaania_gripp

(põhjustades üle maailma 500 miljoni[1] inimese nakatumise ja eri hinnangutel 17–50 miljonit surma (sel ajal elas maailmas 1,8–1,9 miljardit inimest)

Katk mis sai alguse jälle Hiinast:

https://et.wikipedia.org/wiki/Must_surm

(suri katku hinnanguliselt 75–200 miljonit inimest. Euroopas, kus pandeemia tippaeg oli aastatel 1346–1353, suri sellesse 30–60% elanikkonnast.)

Hetke populatsiooni saate võrdluseks vaadata siit: https://www.worldometers.info/world-population/

Selles maailmas oli ka olemas meedia aga teadagi väga aeglane.

Teiseks, ärge unustage selle võrdlusega kõige olulisemat. 

Nendel aegadel poodi ja põletati uskumatuid, nõidu jne. 

"Objektiivist" tõeotsijad peaks mõtlema sellele.

@jaanusm

Ma olen alati arvanud, mida rohkem inimesed reisivad, seda laialdasem on nende mõttemaailm, seda positiivsemad nad on. Me elame  väga hästi, võrreldes mõne teise riigiga. 

Kui keegi suudaks seletada millest tuleb selline negatiivsus, inimeste liigitamine!? Omale sobiva tõe otsimine? 

Tunne oma tuttavaid!

 Covid-i juures ainuke positiivne tulemus, inimesed on häälekad, kaotatakse kontroll oma vaoshoitud intelligentsuse üle. Hirm?

Mõlemad covid-ile elu kaotanud olid normaalses kehakaalus, täiesti tavalise eluviisiga, 50+ vanuses ja väga hea tervise juures.

Kui te sellise vanuse saavutate, siis liigitate end ebatervisliku eluviisiga inimeseks, kui te seda juba ei ole!?

Tulles tagasi teema küsimuse juurde. 

Vaadates hetke andmeid, siis ainuõige lahendus oleks Eestist võimalikult kaugele saada või vähemalt siis Läti-Leedu, tunduvalt turvalisem.

Jah, teie arust jama, teiste arvates mitte. Erinevad arvamused.
Juhin tähelepanu ühele teie mõtteavaldusele: "mida ma kogu oma elu jooksul kuulnud olen". 
Tasub meelde jätta, et üldjuhul meil ainult üks elu ongi!

Minu võin öelda, et minu tutvusringkonnas on kaks inimest surnud nüüd selle viiruse tõttu. Neile jäi see "kogu elu jooksul" vähe lühikeseks.

Kõik peaksid teadma, mis juhtub kui naine ütleb, vii prügi välja ja seda ei juhtu järgmiste päevade jooksul.

Prügi hakkab haisema, naine saab vihaseks, prügi viiakse välja teie või naise poolt. Mõlemad on kurjad, probleem mida oleks saanud vältida võttes vastu õiged otsused kohe. Võimalik, et asjasse on seotud ka kolmas osapool, lapsed! Kes ei saa aru üldse, miks nad seda tegema peavad ja miks keegi seda varem ei teinud. 

Viiruse leviku vastaste meetmetega on sama lugu. Kui teie ei reageeri, reageerib keegi teine, tulemus sõltub sellest, kes reageerib ja mis meeleolus on teostaja. Poliitikutele raske valik, turismisektorile raske valik.

Ungari on esimene näide Venemaalt ja Hiinast ostetud vaktsiiniga, mis küll ei ole kõige parem näide, sest otsus väidetavalt on tehtud juba varem kui EU oma vaktsineerimise plaanis kokkuleppele jõudis.

Majandus soovib avaneda, raha lihtsalt ootab ukse taga aga ei ole võtit. Klient lehvitab rahapatakaga, ettevõtja teiselpool ust vehib kätega, ei leia võtit. 

Mida teha, esmalt tuleb avada need riigid, kuhu on võimalik turvaliselt reisida. Mis mõtet on Eestil piire avada riigiga, mille turism võib põhjustada uuesti piiride sulgemist. Tuleb teha erandid ja oodata, kuni ohtlikule mutatsioonile leitakse tõhus vaktsiin ja saadakse olukord kontrolli alla. Ehk 10 riigi pärast ei pea olema kogu maailmas reisimine "keelatud".

Ma arvan, et siin tuleb veel oodata vaktsiini tõhusust nende raskemate mutatsioonide vastu. Halvemalt juhul jaotatakse maailm tsoonideks, kuhu lubatakse, kuhu mitte, ilma piiranguteta.

Võimalik, et seotud sihtriigiga ja vastavalt sellele kohandatakse sertifikaati. Kõige lihtsam oleks küsida Synlab-ist aga seda vast ei ole mõtet. Õige vastusega lõppeb arutelu :)