trip-krainetrip-ukraine-dark

marusja1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Viibisime selles hotellis okt2009 ja no kui lastega minek, siis tegelikult ei soovita. Väga kärarikas, ebaviisakaid vene turiste palju, järejekorrad olid söögikohtades meeletud, lapsed lihtsalt lükati julmalt eemale. Selleks, et laps saaks 2 pannkooki oli vaja seista 30 minti järjekorras ja võidelda enda eest. Kurb :(. Olen olnud ka nelja tärni hotellis, mis oli kordades parem kui Asdem Beach. Konditsioneer toas ei töödanud, saime ilma rõduta toa ja aken ka ei käinud eriti lahti. Paar ööd oli tõeline piin, sest antud toas oli nii palav, et lapsel tekkisid ninaverejooksud. Lõpuks saime teise toa, mille aknad olid otse teise hotelli akende/rõdudega vastakuti. No polnud hullu, ikkagi parem kui enne. Soovitan aga Kemer Resort hotelli, mis oli väga mõnus/hubane ja lastesõbralik. Seekord minek jälle oktoobris ja Majesty Mirage Park hotelli.

Hei! Kes on käinud Kemerist ekskursioonil Kekova ja Myra Lüükias. Tahaks teada kui kaua tuleb bussiga sõita Kemerist, et Kekovasse jõuda?

Varsti minek Kemerisse (okt teises pooles) ja kui imaeenustust vaadata siis Kemeris justkui päeval 20 kraadi ja õhtul 7. Kas tõesti???

Eelmisel aastal olime just sept lõpus-okt alguses Türgis ja jumala ok oli. Päike paistis, vesi oli mõnusalt soe. 1 päev oli vihmane aga see ei takistanud lastel ujumist, sest õhk oli ikka mõnus. Nüüd läheme oktoobri lõpus ja arvan, et on ka siis veel igati ok.

Läheme ka oktoobris läbi Travel-In-i ja olen jumala rahulik. Miks ma üldse ei kahtle, et turuliidrile, kes on elus raskel ajal, tahetakse alati liiga teha. Ja vingureid leiab iga reisibüroo kohta. Olen kasutanud erinevate reisibüroode teenuseid ja vigu jah leiab alati aga kõik on ikka sinus endas kinni. Ilusat reisi meile kõigile oktoobris :)