trip-krainetrip-ukraine-dark

Sunlee

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ise läksin ainult 1000Audiga ja ühesuuna lennupiletiga. Cairnsi lennujaamast ainult küsiti, et ega rohkem kui 10000Audi kaasas ei ole, vastasin et Ei ole, siis küsiti et kuhu lähete/ kus peatute, ütlesin et ei teagi veel. Küsiti et kas backpackers, vastsin et jah, ja siis löödi tempel passi ja kõik ok: Enjoy your stay.

Olen Austraalias juba 3 kuud olnud ja ei ole minu passis kleebist ja ei ole keegi selle vastu veel huvi tundnud.

No ise mõtlesin ka, et mida nad minuga teevad, kui mul piisavalt raha ei ole (5000AUD) ja tagasisõidu piletit ka mitte. Saadavad mu oma kuludega tagasi w? Vangi? Ise lendan 19.9 ja võetud üheotsa pilet.

Ma ei saa aru kust te kõik nii odavad kindlustused olete saanud? Kui võtta tavaline reisikindlustus aastaks,(umbes 3000 Eeki/ Salva) siis tähendab seda, et reisil võib olla max 3kuud, siis peab vahepeal kodus olema. Küsisin Salvast, et palun mulle sellist kindlustust, millega võin aasta rahulikult rännata ja ka füüsilist tööd teha. Sain sellise pakkumise: B-Reisikindlustus ( tervisekindlustus 100 00USD/reisija+reisitõrge 15 000EEK/reisija) + pagas 5000EEK Hinnad sisaldavad soodustust! Kindlustusperiood:365 päeva Kehtivuspiirkond: Maailm v.a. U.S.A. Lepingu liik: B-Reisikindlustus (100 000USD+ 15 000EEK) Kindlustusmakse: 4835.-krooni / koos füüs.palgatööga 7253.-krooni koos pagasiga 5000:5195.-krooni /koos füüs. palgatööga 7613.-krooni

Pont on selles, et automaadist võtmine megakallis ja kohapeal raha vahetamine veel kallim! Ja need kes kõik läinud, soovitavad just sulas kõik raha kaasa võtta: AUD dollariteks siin ära vahetada. Nii soovitati mulle!

Sõbranna läks ees ära ja võttis 8000 Eeki kaasa. Leidis kohe töö ja ei olnud probleemi. Ise lähen nädalapärast ja 20000eeki kaasa.

Viisas on kirjas, et peab olema tagasisõidu pilet, või vastav rahasumma kaasas, et saaksid endale vajadusel tagasisõidu pileti osta. Kõik kes sinna läinud on üheotsapiletiga ei ole minuteada veel kellelgilt tagasisõidu piletit küsitut. Ja võid ju öelda, et arvel on raha jms. Ise lendan 19. Septembril ja ka ainult üheotsa pilet võetud.

Mina täitsin viisa ära ja läksin otse Karelli arstikeskusesse, ei võtnud mingeid pabereid kaasa, neil oli endal ka olemas need ja kohapeal täitsin mõned andmed ära ja siis tehti pilt ära ja kõik, nüüd ootan viisat. Muidugi võib ankeedi enne ka välja printida, aga neil ka need ankeedid olemas!

1)Septembri lõpus 2)Lendan üksi, kuid sõbrants ees ootamas. 3)Seiklema 4)Plaan aastaks 5)Lennuk maandub Cairnsis