trip-krainetrip-ukraine-dark

kairit11

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänan vastuse eest, aga ei olnud eelpoolnimetatud! Oli midagi sellist, et sisestasid piirkonna (linnaosa vms.) ja tärnid, siis oma pakutud hinna! Minu mäletamist mööda ei näinud enne isegi, milline hotell sulle vastab. Selline paras põrsa kotis ostmine, aga sai NY-s Manhattanil kahekesi 50 dollari eest 4`hotellis mõnutsetud! :)

Kes rentinud juba autot, kuidas teil selle navigeerimisega oli? Võtsite gps-ga? Kas saite kohapealt juurde ja kui palju maksis? Endal just kõige suurem mure selle liiklemise ja orienteerumisega! Kuidas teie selle autorendiga täpsemalt hakkama saite? Või julgete kohale minna ja siis kohapeal(lennujaamas) rentida?

Ka vaadanud hindu- algavad 20-25 USD(+maksud) päeva kohta, sinna juurde kindlustus (täispakett) umbes 45-50USD(meie vaatasime neljaks päevaks) Kas oskab keegi öelda, kuidas ma saan eelnevalt netist bronnida ka autole gps-i. Lisade all ei olnud selle kohta midagi(vaatasin päris mitme firma lehelt) Tahaks kindlasti gps-ga autot ja juba ette bronnida, sest pärast võib juhtuda, et lähen autot võtma, tahan lisasid juurde ja siis tuleb välja, et gps-i polegi! Targemad, andke nõu!