trip-krainetrip-ukraine-dark

ermo01

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
 

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Sai ka siis Kreetal 2009 aasta sügisel käidud samuti amnissose hottellis. Hind oli hottelil soodne ja ega ma hotelli pärast sinna läinud tarvis vaid ööbimiseks see. Hotelli koha siis nii palju et väga palju sealt loota pole ning kui kysimus oli et kummas ööbimine kas bungalos v6i toas. Siis oleneb kui täis on hotell. Mina ööbisin toas. Eraldi kuskil 7-8 maja seal ja siis yhes majas 6-7 tuba kui ma ei eksi. Paarsada meetrit yle tee merepoole minna siis seal on ka baar ning meri. Käisime ka siis korra seal aga kuna reisisime nii hooaja lõpul siis oli baar juba kinni pandud ning haudvaikus rannas. Vaatamisväärsustest: Kreetal on avastada palju. Sai siis renditud 3-ks päevaks 325 bmw vanema vennaga ning sellega mägede vahel ringi lustida oli ikka väga l6bus. Reisijuhi käest saab samuti palju infot ning kindlasti soovitan ka ära käia valgete liivade rannal väga 5 koht. Tohutult kenasi kalu ja merealust vaatamist. Ning tegelikult seiklejatele on se hotell ka väga sobilik sest syya antakse seal normaalselt ja kas teisipäev v6i kolmapäev karaoke 6htu paaris mis kujunes väga lõbusaks. Ainuke pisike juhtum mis hotellis juhtus et yks rott pani meie toas ringi 66sel ja näris yhtedele pykstele augu sisse:D Midagi hullu ei olnud ning hotell maksis kahju. Kindlasti kui satute sinna hotelli minema siis tervitage ka baarmen georgi(joshi)kes oli väga löbus tyyp!

Tere! Ise viibin 8km rethymnonist hetkel amnissose hotellis nii et v2rsked elamused rethymnoni rand on t2iesti liivane kuid kui ma olen k2inud nii elafonissi kui ka rethymnoni rannas siis need pole v6reldavad sest elafonissi on paradis!

l2hen 27.septembril kreetale! Tahaks teada kas seal on ka olemas mingi atv safari vms nagu egiptuses?

l2hen 27.septembril kreetale! Tahaks teada kas seal on ka olemas mingi atv safari vms nagu egiptuses?

l2hen 27.septembril kreetale ka amnissose hottelli! Tahaks teada kas seal on ka olemas mingi atv safari vms nagu egiptuses?