trip-krainetrip-ukraine-dark

christineanu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere, sai just käidud Doha city touril. Täiskasvanu hind 40QAR, u 9 EURi, lastele tasuta. Tuur meeldis, linna põhipunktid sõitsime läbi, anti aega ka pildistamiseks, viimaseks peatuseks oli turu külastus (30 min). Linnatutvustus giidi poolt oli asjalik ja huvitav.

Dubai - mõned küsimused eluolu kohta.

Minek detsembris perega (2 väikest last) Dubaisse, täpsemalt Sharajah kuurorti. Tekkisid mõned olmelised küsimused seoses liiklemise, hindadega jne. Kui kulukas see taksosõit seal on? Mõni reisibüroo on väitnud, et lennujaamast Sharajasse on päris kallis. Saan aru, et lennujaamast peale istudes ongi kallim kui muidu linnast liigeldes? Mis hinnaga peaks ikkagi arvestama marsuudil lennujaam – Sharajah?

Kuidas on korraldatud ühistransport? Kas see pole perele keeruline või tülikas, et bussi või metrooga Sharajah ning Dubai vahet sõita?

Ilma kohta olen samuti kuulnud ning lugenud erinevaid arvamusi. Kuid, kes on detsembri alguses ning keskpaigas käinud – oskavad ehk öelda, kas ilm ja merevesi on ikka piisavalt soojad?

Mis hinnaklassi jäävad toidu hinnad poodides? Kas väljas söömine on kulukas või enam-vähem sama nagu meil? Mida peaks kohalikest hõrgutistest kindlasti maitsma?

Ning kõik soovitused, näpunäited ning “must see” kohad võiks mulle ka kommenteerida, kuna alles koostan reisikava.

Tänud!