trip-krainetrip-ukraine-dark

didi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas on huvilisi, kellega koos Ungarisse hääletada, või siis selliseid, kes huvitatud bensiiniraha maksma, auto on olemas?

Eksisin jah selle Simferoopoliga, aga plaanid nagunii muutusid, kuna selgus, et Riiast saab Istanbuli praegu üsna odavalt, alates 38 ja 46 LVL. Siis pole mõtet hakata asja keeruliseks ajama, Ukrainasse võib teinekord eraldi minna. Tegelikult tahaks reisikaaslast Istanbul-Iraan-Pakistan, kuigi tavaliselt olen üksi reisija, tunnen, et üksi mineku algatamiseks jääb seekord powerit puudu ja võib juhtuda, et lähen muidu kergema vastupanu teed ja otselennuga Indiasse. Aga sellest oleks tegelikult kahju, sest Iraan on väärt nägemist. Äkki leidub keegi kes tahab kampa lüüa? . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub postitajal seda tulevikus endal teha!

Võimalik plaan lähiajal liikuda maad mööda Türgi kaudu Iraan-Pakistan-India. Tõenäoliselt algusega Ukrainast, juhul kui Simferoopolist saab laevaga Istanbuli. Ukrainasse häälega või bussiga,ise olen ka naine,üle 30, reisikaaslast hetkel pole, kui kellelgi lähiajal midagi sarnast plaanis andke teada. Minu põhiline idee- võimalikult odavalt. Ausalt öeldes reisi esimene pool läbi Euroopa on suurem peavalu, kui alates Istanbulist edasi. Ja eeldatavasti saab kõik vajalikud viisad Istanbulis teha. Küsitav on järgmiseks aastaks edasi lükata, olen seda juba mitu korda teinud, aga kui vaadata mis maailmas toimub, siis kas saab ikka järgmisele aastale loota?