trip-krainetrip-ukraine-dark

KiisukeAuhAuh

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina ostsin www.reisipisik.ee lehelt. Olin ka algul skeptiline ja mõtlesin samuti, et see vajub alla kui ennast istmel tõsta. Aga vot ei vajunud. Loomulikult võib ka ise käterätikule paelad otsa õmmelda, aga vahe on selles, et Fly Legs Up on mittelibisevast materjalist ja see nn saba on nii pikk, et annab ka lennukiistme alla keerata. Lisaks mahuvad need täispuhutavad padjad üsna täpselt istmevahesse ja seetõttu ei olegi kuhugi alla vajuda. 

Minul on kogemus Fly Legs Up'iga ja toimis hästi. Mõlemad lapsed magasid 11 tunnisest lennust suurema osa ajast ja endalgi oli vahepeal hea jalgu toetada. Kaalusin ka algul Bedbox-i ostmist, aga minu jaoks oligi nö miinuseks küllaltki suur ja kobakas kohver, mida lõpuks ikka ise tassima pean - kahe lapse puhul oleks see siis kahte kobakat tähendanud. Fly Legs Up mahub aga ilusti enda käsipagasi kohvrisse ära. 

Käisin 33. rasedusnädalal Itaalias, polnud mingit probleemi. Tegin endale Bupa Global kindlustuse, see on ainuke kindlustusselt, mis katab täielikult kõik rasedusega seotud haigla ja ravimite kulud (kui need peaks reisi ajal tekkima), maksis küll 100€, aga parem karta kui kahetseda. Kindlustuse tegin läbi Iizi kindlustusmaakleri internetis.

Falang, mitu päeva teil see retk aega võttis? Oleks huvitatud sarnasest marsruudist :)

Ma arvan, et pigem vihjati sellele, et kasuta suuri algustähti nii lause alguses, kui ka kohanimede kirjutamisel, nagu eesti keelele kohane :)

Meie näiteks läheme Estonian-Airiga, aga meil lend pühapäeval. Aga uuri SAS-i nemad peaks küll laupäeviti ka lendama, kuigi see võib ka perioodist oleneda (nt jaanuar 2009 on ka laupäevaseid väljumisi), millal reis on. Igaljuhul www.flysas.com, sealt tasub ka vaadata ja finnair ka siis ehk, kuigi lend siis ilmselt läbi Helsinki ja eeldab ümberistumist.

Oskad sa äkki öelda, mis põhjus oli, miks viisat ei antud?

Kui intervjuul käidud, siis ehk jagad kogemusi. Ilmselt tuleb endalgi see tee jalge alla võtta :)

Küsimus, kas enamusel siin kirjutajatest on viisa olemas?