trip-krainetrip-ukraine-dark

ptK

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Veel oleks selline küsimus, et kas on kohalikud ekskursi pakkujad pakuvad ka snorgeldamise võimalust.. sukeldumie kohta oli, aga snorgeldamise kohta ei olegi konkreetset ekskursiooni leidnud? On kellelgi kogemusi, kas ja mis hinnaga?

Oleks selline küsimus, et Estouri kodulehel on küll kirjas nende poolt pakutavad ekskursioonid Türgis, aga hindasid pole. Teab keegi äkki, mis hinnaga nad ekskursse pakuvad. Kui vahe väga suur kohalike firmadega ei ole, tasub vist ikka Estouri kaudu võtta..

Käisime 4-liikmelise seltskonnaga 2008.a detsembris Hurghadas ja peatusime Palma de mirette hotellis. Jäime nii reisi korralduse, hotelli kui ka reisi endaga iseenesest väga rahule.. kuigi olgem ausad, hotellis juhtus ikka niimõndagi veidrat ja mingi hetk pani küll mõtlema, et kas nii käibki?! Nt teisel ööl läks meie toas elektrisüsteem rikki, mis tähendas, et umbes 1,5 päeva oli toas ainult selline surin-kohin ja miskit käivitada ei võinud, siis viienda päeva õhtul (õnneks pärast väga väsitavat ja positiivset päeva merel) oli kahes toas veeuputus, üks oli muidugi meie tuba- ja sõna otseses mõttes veeuputus.. umbes 2-4 cm kiht vett oli toa välisukse pool.. nii elektri kui veekihi peale ütles pika kauplemise peale tulnud egiptuse mehike, et TUMMOROW I WILL COMM ja naeratas. nii oligi, et varasemalt järgmine päev tuli sama onu ja kuivatas a'la jalarätikuga tuba :) Samas oli see kõik nii koomiline ja päike oli liht liiga meelitav, et vinguda, niiet meenutame seda ainult positiivselt. Mõni nõudlikum inimene muidugi sinna hotelli ei sobi, sest teeninduse koha pealt jättis nii mõnigi koht ikka soovida. Aga nagu ma ütlesin, kõik on suhtumises kinni ja meile jäi positiivne meelde :) Palju hullem trikk, mida egiptlassed teevad, on raha vahetamine- nii taksos kui tänavalt ostes, annad 100 kohalikku, ja sekundiga on nende käes 5 kohalikku ja igavene kisa, et me üritame neid vaeseid mehi petta.. ja siis oleneb juba inimesest, kas ta suudab oma 100 kohalikku tagasi saada või mitte.. mina nt suutsin, aga mu tädilt peteti 2 korral sellisel viisil uus raha välja. Ja ilmselge, et mu tädi enam sellisesse kultuuri minna ei taha. Samas kui osta miski 5000.- reis 4 tärni hotelli, siis ei saagi eeldada, et kõik on superluks..?

Käisime detsembri alguses 4 seltskonnaga Hurghadas. Ainus, mis lõpp kokkuvõttes häiris oli see, et meie reisiaega muudeti kokku 4 korda ja lennuki peal olime kõik erinurkadesse istuma pandud (kuigi bronn oli üks). Kõik, mis puutus aga Top Toursi ja nende reisiaegsesse korraldusse, oli kõik superlux- igalpool isikud vastas, asjad sujusid ja probleemide puhul sai kohe abi. Hotelli saime selle mis broneerisime, transfeer oli ok ja ekskursioonid sujusid probleemideta. Aga nagu meiegi reisil näha oli, kes tahab vinguda, see vingub naghunii. Või meil siis lihtsalt vedas :)