trip-krainetrip-ukraine-dark

Lindast

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Julgen 100% Salva kindlustust soovitada!

to arxx: Iizi pakub Salvat isegi 5-6 x kallimalt, kui teisi seltse (ju ei ole sõbrad :-) ) aga kalkuleeri Salva enda kodulehel või küsi lihtsalt pakkumist.

Mina kasutan nende teenust ~ 16 aastat,  vähemalt 1-2 korda aastas, rahul!

Hi kaupo311 !Lendame veebruaris Vietnami, palun kas Sa jagaksid värsket infot viisa hankimise kohta.Ette tänades.

Tere Kas probleem on lahenduse saanud? Meie saabume 04.02 hommikul (08:20)

Tere. Meie (9 inimest) maksime aasta alguses Pattaya - Koh Chang (minibussiga) 7000THB (~182.-€ / ~20.-inim.), ilmselt ülemakstud, aga kuna olid pühad (Hiina Uusaasta)! siis oli üldse raske leida, keegi ei tahtnud tööd teha :-D Koh-Chang - Bangkok läks juba paremini :-) 5000THB (~14.-€/inim.) Üksikreisija käest küsiti 700THB/~18.-€ Meie ostsime tänaval olevatest büroodest.

batoon, aga ära vali siis seda lendu! Meil näiteks veebr. keskel tagasilennul vahe 1,5h väljub Denpasar-ist 19:00-Dohas 00:20 ning edasi lendab Helsingisse 01:50 Minnes peame küll tormama (lasteta) vahe 1h 5m Seda meelt olen samuti, kui on ikka jätkulend, ega ikka naljalt maha ei jäeta!

kikiemme, tead sa, kas Helsingist-Dohasse lennul näitab samuti sellist infot -värava number jms.?

Erki proovi aadressi phuket.ee tegutsevad eestlased, äkki saad abi (leiad nad ka FB-s, Phuket.ee-Palmisaar Sinule) Lastega on paljudes hotellides nii, et kuni 11 (mõnes isegi12) aastased ööbivad tasuta! Edu!

Tere

OT pead minema ise üle vaatama :-) Olin Koh Changil 2 aastat tagasi ning jaanuar 2017 läheme uuesti, meile meeldis väga! Parasjagu rahulik, on mida vaadata ja kus käia. Ainult 2 nädalat saarel on natukene palju :-) vähemalt tundus meile nii.

saabusime sel nädalal (üks laps 8 aastane), vaieldamatult soovitan Siam Parki, peale atraktsioonide on seal ka imeline loodus! Aqualand on suht liugtorude rägastik lihtsalt kivide vahel. Siamis on 4-6 aastastele väga sobilik spetsiaalne aktaktsioonide kogumik "The Lost City", väga vahva! Ruumi kitsikuse üle ei kurda, eks see sõltub ikka päevast ka kuna seal viibida. Lainebassein on (ainuke) tõesti remondis, kas aga 4 ja 6 aastane seda naudiks! Delfiine Siamis tõesti ei ole, aga äkki on Teil plaanis ka Loro Pargis käia, kus siis saaksite peale delfiinide ka teisi loomi nautida!

Praeguse info kohaselt lennud toimuvad plaanipäraselt. Sellise kirja sain mina GoAdventurest eile õhtul kell 21.52 Igatahes normaalne selline olukord ei ole :-( Kuidas küll sellise suhtumisega firma loodab edasi eksisteerida!?!

Tere, meil samuti minek 12.02 Ramada Plazasse, viimane info mida lugesin TripAdvisorist oli küll suhteliselt positiivne, aga meeldiv oleks tõesti lugeda infot omade sulest, kuidas seal siis tõesti on :-)? Ette tänades!

Toidu norme ma ei tea, et oleks Mis on reisieesmärk? Kui lähed päevitama, siis ära mõtle söögile! Naudi päikest. Kui pikemaks, siis palju kaasa võtmine ei päästa, ühelketkel pead ikka nende toiduga harjuma! Edu Sulle.

See nimi Alfredo ei öelnud algselt midagi, aga kui pilti nägin tuli meelde küll!! Meie käisime Margarital veebr.2007 Mis puudutab tema müüdavaid kohalikke reise siis need olid küll kõige kallimad! Võrdluseks käisime läbi kõik Playa el Agua reisimüüjad ja leidsime palju soodsamaid. Edu teile!