trip-krainetrip-ukraine-dark

anne luht

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

´Palju kulub 7p. ja 14p ööbimine? Kas a´öö maksab siis veits vähem, kui pikemalt oled? Mida seal ringi reisimisel külastada? Mis keelt nad seal räägivad, inglist ja mida kohaikud? Ranna nimetus on prantsapärane? Kas firmade kaudu on tapvad hinnad? ei oska ju ise liigelda Helsingist Londonisse ja ammugi kohapeal, võidaxe tühjax lüpsta? Kas keegi võtab vastu ja saadab?Mis see 7,5 T on, kas üheotsapilet?

Saime võtmed ja toas oli üks lai voodi, nende arust tuba kahele? Selle peensuse peaks enne võtme saamist selgeks tegema, muidu marsi õuest tagasi kõigi kodinatega, et 2 eraldi voodit nõutada? Püüdsin neile õpitud ar. k. öelda, mida mumkiin, aga seal retseptuuris põlnd sedaliiki poissi, ei saanud aru, siis ikka inglish aitas ja kasvõi joonistasin õhku 2 voodit! Ise ütlesin eesti k juurde. Laial naeratusel, ära õppisid, aga kas ka mäletavad, ei ole kindel! Vene k tunnevad minimaalselt, proovisin, sest palusid, räägi minuga vene k. No, ei saadud aru? Sõnaga, küsin ar. väljendit : palun. min fadlik või mumkin, 2 voodiga tuba. Minule õpetati, et tuba või ruum on hoopis ´gurfat´? Õpin kõik variandid ära! Ma nagu kuskil kohtasin seda väljendit, mis oli minu omast täiesti erinev, enam ei leidnud üles. Ehk see oligi neile arusaadav! Tänud! Tulen mõni päev siia uuesti vaatama! Äkki viitsib mõni teadjam seda lk. külastada!

On tore koht 4 *, ilus vaade merele ja Naama Bay on kohe sealsamas all.

Kopi endale siit need lk. või need lõigud, miks peaksime seda Külmakest tülitama, ikka mulle ka ja mulle ka. Muideks, TÜ-i ramsis on fonoteegis õpikud ja lindid! Lasin endale kõik kopida. Roy õpetab Yemeni dialekti ja sedagi läbi inglise keele. Parem, kui ikka egiptlane oleks. Meil oli tunnis paar korda egiptlane, hääldus oli hoopis midagi muud. See rahvas, kellega poes või restos püüad rääkida on igaüks ise Egiptuse otsast. Tartus on Egiptusest poisse, see noormees oli kokaks siin! Haagiks külge! Kohalkäies saab ka parandada hääldust. Muideks, nad juba räägivad mõned sõnad eesti keelt. Päris nalja sai nendega, aga see on kaunikõlaline keel! Eriti need kurguhäälikud ja helisevad lllll-d! Nad on nii sillas, kui mõne sõnagi püüad nendekeeli öelda! Klassikalisest saavad aru küll. Mul ka reis oktoobri algul ees Sharm el Sheik-i 10p. Võtaks keskealise naise kaaslaseks, araabiafänni!