trip-krainetrip-ukraine-dark

Kõrge Reisipalavik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mitu päeva varem võib PLF-i ära täita? On see kuskil kirjas ka?

Reis algusega Tallinnast, transfeer läbi Lätti, on vaja PCR testi. Ka siis, kui oled vaktsineeritud. Otse Tallinnast pole vaja Kreekasse sisenemisel PCR testi (vaktsineeritutel).

Meie oleme küll ennem saabumist ülekandega deposiiti maksnud ja pärast selle ilusti ka tagasi saanud. Probleeme pole kunagi olnud. Keskmiselt käime 2x aastas reisil. Taoline deposiit on näiteks selle garantiiks, et kui midagi peaks ära lõhutama, siis sellest summast see kaetakse.

Meie ööbime juuni lõppus 11 ööd sellises kohas: http://www.olahotels.com/en/hotels/view/hotel/ola-aparthotel-cecilia/sec/the-hotel Hinnaks tuli 11 ööd 1400 krooni inimene.

Meie 6ne seltskond läheb reisibüroo vabalt juunis 11 päevaks Mallorcale.Ööbimine apartmentis 1400 kr. in 11 ööd+lend Tallinnast Barcelonasse 3000 kr. ja sealt edasi plaan siselelennuga max. 1000 kr. (pole veel bronninud).Barcelona lennupiletid ostsime AirBalticu Facebooki kampaania käigus.Kohapeal plaanis auto rentida ja saarele tiir peale teha.Söögid teeme ise ja eks saab ka väljas käidud söömas.

Kas pileteid saab osta ainult ühele inimesele?

Tere,

Kas kellelgi on juba infot selle aasta pakkumiste kohta?

Tänud!

Tere,

Kas kellelgi on kogemusi, kuidas reisida soodsalt juuni kuus Mallorcale. Üks variant oleks Air Balticuga Frankfurti ja sealt Ryanairiga edasi Mallorcale, aga lennujaamad Frankfurdis erinevad ja ei viitsi hakata seiklema.

Tänud vastajatele!

Tegin eile päringu, aga tänaseks pole keegi veel vastanud.