trip-krainetrip-ukraine-dark

GGinger

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
5 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Dollar rent-i pakkumisi ja on kirjas, et hind sisaldab järgnevat ... kas sellest piisab?

What is included?


--UNLIMITED MILEAGE-- Unlimited mileage is included in the rates.

--LOSS DAMAGE WAIVER-- Waives fully the renters responsability in case of theft/accident.

--THIRD PARTY INSURANCE-- Third party liability insurance is included in the rates.

--TAXES & FEES-- The rates quoted include all airport fees, all state sales taxes, all state surcharges, all handling fees, all license fees and tag recovery fees.

--SLI-- LI provides the renter or any additional authorized driver as listed in the Rental Agreement, with automobile liability coverage against third party claims for bodily injury, including death, and property damage resulting from an automobile accident in the DOLLAR vehicle, during the rental period, in excess of the coverages provided under the Rental Agreement up to a maximum protection of $1,000,000 combined single limit per occurrence. SLI does not provided coverage for uninsured and underinsured motorist protection. SLI does not apply in Mexico.

--CFC/HSF-- Customer Facility Charge (CFC) and Homeland Security Fee (HSF) are included

Ei ole ka aru saanud, mille vastu, mis kindlustus on ... mõned pakuvad hinna sees LDW, teised CDW jne.

Tänud vastuste eest ...

Kas Miamis on samasugused taksod nagu NYCis ... ehk 3 inimest saab sees istuda?

meie oleme 4 ööd, seega tundub, et piirangut ei ole ... küsida ikka võid. Hotellidest ikka tunduvalt odavam.

Kodukal ei ole jah hindu. Meie tuttav käis 3-kesi - said 2 toalise. Neil oli korteri hinnaks USD 100/per night + USD 75 cleaning fee. Nemad olid nädala.

Kahe toalised - seal yks magamistuba ja teine siis lahtikäiv voodi suures toas. Tuttav oli selles (vt. linki all) ning me saime samuti 2 sellist korterit. http://www.bestbeachrental.com/margarita.html

Algul ta pakkus meile yhte korterit 6 peale ... see oli $45/per night/per person + $75 cleaning fee.

Siis aga küsisime, kas odavamat ka on (et otsime kuskil $30-$35 per night per face) ja siis andis kaks 2 toalist (see link üleval).

Lihtsalt kirjuta talle, vaata kodukal on kontakt (mingi info@.... oli vist). Kirjuta, et soovitati seda kohta (siis ta rõõmustab ja annab ehk parema hinna :) ) ja ytle mitmekesi, mitmeks ööks ja mis hinnaklassis ööd / per face otsid.

Tal (mingi Slovakia mees) pidi seal majas päris palju kortereid olema. Nimi Adrian tal.

Soov minna JFK-st Manhattanile - 6 inimest. Kas keegi oskab öelda, palju see SuperShuttle inimesi mahutab ning palju see per face umbes maksma läheks? ei suuda leida infot nende kodukalt.

Tänud!

petturite tundemärgid:

Kindlasti tuleb vaadata hinna-kvaliteedi suhet. Kui on liiga hea korter, liiga heas kohas ja liiga odava hinnaga ... ole ettevaatlik. Teiseks üle poole terve perioodi ööbimishinnast ma kohe kindlasti ette ei maksaks. Samuti millist makseviisi nad küsivad, paypaliga ehk kõige kindlam. Minult näiteks küsiti ettemaksuks: $350 (pool perioodi ööbimisraha) + $700 deposiiti. Samuti oli hinna-kvaliteedi suhe too good to be true aga proovisin ikka. Kui esimest korda huvi korteri vastu tundsin, tuli email vastu samal õhtul. Kirjutasin talle vastu, et milleks seda ette vaja maksta on... pole vastust siiani saanud. Samuti küsi täpne aadress (ma ei tea kas mujal kui USAs toimib) ning maja kirjeldus, mis värvi kui kõrge jne. Mulle saatis pika jutu kõrgest ilusast majast jne. panin aadressi googlemapsi ja vaatasin siis seda maja. Polnud seal midagi taolist. Muidugi ei pruugi nad alati valetada, kuna ei tea ju millal googlemap-s on pildi salvestanud aga ikkagi igaksjuhuks jätaks sellise kõrvale.

Tere KHS,

Uurin ka seda sama korterit, mida soovitasite. Annaksid ehk mulle palun oma maili aadressi, et siis saaks kontrollida, kas info, mida omanik annab klapib teile antud infoga.

Tänud! Triin