Betti

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Lexi, kas oled nüüdseks viisa saanud?

Helistasin neile ja nad kontrollisid üle. Pilt läks koos paljude teiste omadega 17. oktoober saatkonna poole teele. Tahaks loota, et nad alles vaatavad neid läbi ja minu tuberkuloosivaba kopsupilt seal siiski kuskil pesitseb:)

Mulle tuli ka sama kiri. Tegin 16. oktoober pildi ära ja 17. oktoober pandi juba saatkonna poole teele. Muretsen sellepärast, et sõbranna lasi pildi nädal hiljem teha ja jaatav viisa vastus tuli juba eelmisel nädalal. Kas on ehk võimalus, et nad ei ole pilti kätte saanud? Tean, et sellel päeval saadeti Karelli keskusest üsna suur hunnik kopsupilte saatkonda. Kas kellelgi ehk sama mure?

Frankfurt Brisbane pileti saime küll odavalt, aga nüüd raskusi Eestist Frankfurti saamisega. Hinnad üldjuhul päris kõrged.

Broneerisime just pileti ära. Hinda näitas 7. jaanuariks 10 800 kr ja kui hakkasime kinnitama, siis ütles, et hind just muutus ja uus hind on 12 031 kr:) Oleme sellega samuti rahul:) Nüüd vaid vaja osta pilet Frankfurti.

Kas kellegi on kogemusi Bookinghouse.ee-ga. Mõte osta pilet Frankfurt-Brisbane ja praeguse seisu järgi on Bookinghouse'ist osta kõige soodsam. Plaan minna detsembri lõpp.

Kas kellelgi on kogemusi lastminute.com-iga. Reisid Brisbane'i (ja ka muudesse kohtadesse) on kahtlaselt odavad. Kas tasub usaldada firmasid Korean Air, Malaysia, Thai, Eva Air?