trip-krainetrip-ukraine-dark

peepshow

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

je, käisime kolmekesi 17 päevasel tripil. Boston-Miami-Detroit-NYC, kõikides kohtades ca 4 päeva. öömajadeks valisime hostelid. Bostoni hostel, kesklinnas oli kusagil 3500 kr 3 ööd, Miami hostelis- International travellers hostel, asus Washington av, (enamvähem rannas) maksis 4 ööd 4200 kr, mille eest sai ka 3 korda süüa päevas. Väga super koht, hea vaib, lahe seltskond, ühisüritused jne. New Yorkis ööbisime New Jerseys tuttava juures ja Detroidis ühes motellis, 3 ööd 300 kr. (hinnad kolme peale) Kokku läks asi maksma ca 22000 näkku. Selle sees autorendid, jalgrattarendid, Boston Celticsi mängupiletid, igast tuurid jne. Hinnad poodides odavad kui külastada õigeid poode(Marshalls, TJ MAXX jne)

Lähen Bostoni ja Hawksi kohtumist vaatama, pilet Bostonis päris krõbe ikka. Norma koha, mis ei ole täitsa väljaku keskel, saab 150 taala eest. Keskel juba paarisaja ringis.

Tahan minna Bostonisse mängu vaatama aprillis. Sai Esttravelist soodsalt lennupiletid ja nüüd piletid puudu, netis tulevad müügile 26 sept. Nii et mõtlesin et küsin kellegi käest kes käind on, et mis kulutustega arvestama pean? Kui minna siis tahaks ikka heas kohas ka istuda. Palju võivad maksta piletid kusagil võimalikult väljaku ääres:)? . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt!