trip-krainetrip-ukraine-dark

temperance

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Nii ta on jah, lääne tooteid eriti pole või siis on need kallid. Ja mis kohalikke piimapulbreid puudutab, siis ilmselt oled kuulnud nendest juhtudest, kus toode on sisaldanud mürgiseid aineid jne.

Lisan lingi, kust saab lugeda eestikeelseid artikleid samal teemal: http://ee.radio86.com/articles-by-keyword?term=piimapulber

Hepatiidid ja teetanus. Lisan inglisekeelse artikli lingi, seal pikemalt kirjutatud vaktsineerimisest enne Hiinasse sõitu. http://en.radio86.com/travel/travelling-china-vaccination-better-safe-sorry

Ja kui keegi veel Hiinas reisimise kohta eestikeelseid artikleid ja nippe tahab lugeda, siis samal lehel on seda võimalik teha: http://ee.radio86.com/reisimine.

Hei, samal teemal on küll räägitud, aga küsiks üle, kas keegi on hiljuti küllakutsega Brasiilia viisat taodelnud?

Mulle jääb natuke segaseks, mida küllakutsuja peaks täpselt kirjutama ja kuidas see kutse siia saata.

Osades kohtades on kirjas, et kutse peaks olema notariaalselt kinnitatud, teistes pole selle kohta sõnagi, et saata umbes faksi või meiliga Eestisse ja ongi kõik.

Ja on keegi taodelnud kohe 90-päevast viisat? Ei tahaks pileteid ära osta ja siis teada saada, et nad annavad mulle viisa vaid 30 päevaks.

Viisavabadus tuleb tõenäoliselt mõne kuu jooksul, kui kedagi huvitab. Siit rohkem infot – http://www.consilium.europa.eu/…a/116911.pdf Tänud ette ära kõigile toredatele inimestele, kes vastata viitsivad. :)

Hei, Helsingist läheb Air Finlandiga otselend Malagasse. Üheotsa pileti hinnad on hetkel alates 139.- euri. Nii et edasi-tagasi tuleb u 4000 ja natuke peale, vähemalt ei pea ümberistumistega tegelema. Ise lähen koos sõbrantsiga Novembris, plaanis pikemaks ajaks sinna jääda, nii et kui kellelgi odavat korterit üürida on, siis andke teada;)