trip-krainetrip-ukraine-dark

Zero

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen kuulnud nii agentidest kui ka VIP liikmetest ja esmapilgul tundus ka võrk ja süsteemid. Puutusin kokku mõne inimesega, surfasin erinevatel lehtedel ja tulemus missugune. Paremad hinnad enamjaolt kui mujal (mitte alati). Eks paistab mis ta kampaaniate raames tegema hakkab ja muidugi ei ole ühesgi süsteemis pagasi limiite eraldi toodud ja minu 32 kg kott (surfivarustus) mida kordi aasiasse ja mujale euroopasse olen tassinud pole just odav lõbu. Eriti kui reisid pikemad kui 3 kuud. Golfikoti poliitika muidugi aitab palju!

Võrk on selline jama et kui see USASt meile rändab siis 100% nõus et oleme lõpptarbija ja rikastame neid kes ülevalpool hängivad. Võrgust aga mis rootsist euroopasse hakkab reisima ma pigem mõtleks aga teisiti.... eks neid lollikesi on ka kes lõpptarbijaks hakkavad ja pärast kiruvad aga isiklikut kaalun raudselt plussid ja miinused läbi kas teemal oleks tulevikku, enne kui sellesse "töötaja" suhtumisega suhtuda ja pigem mõelda mis saab kui ettevõtlik olla... tänapäeval lõppeb iga asi krahhiga vist aga ega see ei tähenda et see homme peab juhtuma vb 5 aasta pärast võibolla 20.

Ulme viha ja kriitika võrgule mis tuleneb vist nende inimeste enda auku kukkumisest, ise pole seal kunagi käinud, sest süsteemid on tulnud kuskilt kaugelt ja arusaamatult.

Kõige naljakam võrgu jutt on olnud - põletame kõik seljataga olevad sillad ja hakkame rikkuriteks :) irw.

Pool aastat aga reisil olles peab valikud läbi kaaluma ja võibolla väike kopka seal piirkonnas on päris suur. Mõelgem võimalustele ja globaalselt mitte siin soos banaanivabariigi reeglite järgi. Igal asjal on tuleviku ja võimalus, selleks peab lihtsalt õigel ajal õige asja ära tabama. Võibolla hakkan ka GoNice agendiks ja nutan või naeran pärast ega vahet ju pole sest teen seda kuskil kus on tuul ja päike või tuul ja lumi :)

Reisige mõnusalt ja kauaks!

ps. seda teemat lugedes tundsin ennast nagu delfi kommentaare lugedes kus kibestunud arvutiinimesed oma viha kribavad (IRW): minge reisile!

www.getaway.ee/blogi

Kogu stuff kus Vietnamis käisime ja natuke ka Tai kohta... . . . . Trip.ee lisas suurtähed lause ja kohanimede algusse

Heia,

uus aasta käes uusi asju broneerima. Ise käisime 15 inimest oma autodega eelmisel aastal ja kuna plaan polnud algul Mayerhofenisse minna siis majutust ette ei broneerinud. Jõudsime kohapeale ja saime kohalikust kõrtsist 15minutilise ootamise järel kodumajutuse, mida on austrias hunnikutes - maja maja kõrval. Hind tuli 18 euri nägu, saime 2 korrust, 2 kööki hunniku tube ja dushiruume. Mägi oli ca. 5km kaugusel, aga olime autodega seega vahet polnud ja bussid käisid ka kes aga soovis. Kohapeale minek muidugi alati riski, samas olemas ju kodumajutuslehed, kus saad kõikide parameetrite järgi endale lemmiku leida...

Hei,

Mui Nes praegu ju vihmaperiood seepärast ongi selline nagu kirjeldasid. Tahtsin uurida kas keegi teab, kas Vietnamis võiks Saigonis kaamera ostmine olla mõistlikum ettevõtmine kui seda teha Tallinnas? Mudel välja valida ja siis hinnad võrrelda? Tänud

Tahaks ka BKK - SGN lennata aga keegi järsku teab kust saab mõistliku hinnaga pileteid? Olen otsinud aga kõik edasi tagasi otsad on 4300 krooni. Kuskil aga siin rääkiti kuidas otsa saab 900 või oli see isegi edasi-tagasi hind.

On seal häid lainelaua kohti? Mui ned ei plaani külastada? Üritan leida siit 900.- eeku BKK - SGN lennupileteid leidaaga tulutult veel esijalgu, et kohe kui leian läheb Tai plaani sisse muidu vist peab kohapeal otsustama... Koh Samui kohta kuulnud jutte, et seal rahvast nii palju et sõita raske või pigem võimatu.... eks paistab teiseltpoolt jälle jutt et suure tuulega tekib sinna hiigellaine, kus alati keegi sisse jääb... ei teagi mida neist kommentaaridest arvata. HongKong - BKK on bookinhousist 3500 umbes..

Olen nüüd terve hunniku lehti läbi otsinud ja praegused variandid on kas minna Taisse või lennata otse Saigoni...

Nimelt TLL - BKK on 14 300 ja TLL - SGN on 15 600 aga samas väidetavate 1000 krooniste lennupiletite kohta BKK - SGN üles ei leia, kõik mis leian on alates 3k - 4k

Nüüd olengi Dilemma ees kas minna Koh Samui peale paariks nädalaks või minna kohe Mui Nesse...

Samui peal on tuult novembri algusest kuni detsembri keskpaigani... ja kaasas üks algaja kellega oleks seal madalas hea õppida.

Kuhu ise plaanid minna ja kas ka sõitma?

Ja Hullud hakkavad oktoobri alguses

Hei ise lähme detsembris Mui nesse ja tuleme tagasi veebruaris. Keskuseid on seal palju, väidetavalt 6 ja rohkem tükki ja lisainfot leiad netis. Laenutuse hindade kohta ei oska öelda, kuna ise teen lohesurfi ja selle kama tirin kaasa, kaks seljakotti ja laud :))

OKtoobri tuulte kohta pead uurima, mis seal täpselt puhub aga kui tuulest kõrini või õigemini kui tahad lainet siis natuke ida poole järgmisesse lahesoppi (max. 5 km peaks olema)on ka lainesurfi koht, kus saab nii tuulega kui ka tuuleta lõbu laialt..

Tuult!

Hei kõigile olen nüüd ka trippinud siin lehtedel, google mapis, broneerimissüsteemides ja jumal teab kus veel.

Paar asja mis selged - need odavlennud magasin maha, aga nädal tagasi oli veel olemas 11 300 TLL-HEL-BKK, nüüd hinnad juba 14 000. Helsingist läbi londoni saaks 12 400 ga aga see veits nõme ring.

Kas keegi teab mis valemiga müüakse Hulludel päevadel pileteid? Kas seal saab kuupäevi valida?

Või kas keegi teab, kas tulemas veel mõni sooduspakkumine kuskil, mis teada või mis eelnevatel aastatel on olnud.

Hea oleks teada, kas Koh Samui peal tekib hiigellaine tuulega ja millises saare osas, kes käinud näinud võiks sellest rääkida paar sõna.

Plaan minna Samuile paariks nädalaks ja sealt edasi Mui Ne sse paariks kuuks. Kui kellegil sama trajektoor või plaanis Muined külastada võib endast mailile teada anda, heast seltskonnast ei ütle kunagi ära....

Reisi eesmärk lohesurf, kui keegi näinud teinud siis võiks ka sellest pajatada.

Tänud ette!