trip-krainetrip-ukraine-dark

dentist

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
35 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

olen õppinud siin Eestis hispaanlasega , individuaalselt ja kursustel Madriidis . Endal sama plaan : koos perega minema Hispaaniasse . Mingi alus olema peab siis on kohapeal lihtsam , aga seal on see palju loomulikum ja produktiivsem , see mida siin tuupid kuid Hispaanias omandad päevadega . Kui küsida tohib kus linnas olete , Tartus saaksin mitu hisaanlastest õpetajaid soovitada . aleksandr.dovbos(at)gmail.com Tervitades Aleks .

to jazzband : soojalt soovitan Iisraeli ( pean silmas Punast merd ja nt. Eilati ) Vabanda see ei ole Euroopa , aga kui võrrelda lennukis viibitud aja siis on see sama mis minekul Tenerife , aga kaif hoopis teine ! Ja kui Sind huvitab kas või algaja ( mask, lestad ) tasemel veealune maailm - garanteerin unustamatu puhkuse . Lugupidamisega Aleks

Costa del Sol on minu lemmik paik : Puerto Banus , Estepona , Sotogrande ,Cadiz , Puerto de la Ducesa , vabandan grammatiliste veade pärast . See on piirkond . Selge see ,et seal kus vähem turiste seal ka vähem kära . Väikse , prvaatse rannamaja rendiga ei tohi probleeme olla ... masu aeg . Kui viimati käisin praktiliselt iga maja fasaadi peal on silt : müüa , anda rendile ...

Samuti soojalt soovitan rendiautoga liikuda , sõitsime risti-ja põiki Malagast Gibraltarini kõik kohad ja ka koos 5 ja 12 -a. lastega . Ise endale oled peremees ,kus tahad - seal ka peatad ...ja nii kauaks kui ise tahad . Liiklus on tsiviliseeritud , mitte nii nagu Mehhikos . Aleks .

Kuna endal koos lastega varsti Mehhikosse minek tahan küsida kas vastab tõele et seal varastatakse lapsi ? Tean et isegi Türgis eesti perest varastati mõni aasta tagasi lapse s.p. tahan kusida kas on Mehhikos laste varastamise juhuseid olnud ?

sama soov , ja ka koos mehega , on reisiidee , võtke ühendust : addental(at)addental.net Merje

võta ühendust : addental@addental.net

siin foorumis lugesin , et kohalike suhtumine ( ja ka endal on mugavam)on sõbralikum kui ei ole riides a la gringo : nokats , vest , tossud .... Soovitav kanda riideid , mis kannavad ka kohalikud ja siit lähtudes : kus sa Eestis neid riideid hankid , ikka kohapeal ostad .Ära sellest probleemi tee. Kuna on muidu minek ?

Marbella, Sotogrande . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja postitajal endal tulevikus jälgida õigekirjareeglite täitmist postituse tegemisel!

Armas Milanos , tahaks esialgu tulla puhkama , siis edasi näha , palun anna võimaluse suhelda sinuga e-maili teel , kuna on tekkinud küsimused . Lugupidamisega Aleks ja Merje . minu e-mail on addental@addental.net