trip-krainetrip-ukraine-dark

Vic

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Saudi-Araabia reisi korraldada saab Toptoursiga, samuti korraldavad nad ringreise. Soovitan uurida veel Reisiekspert reisibürood, kuna neil on laiem valik pakumisi.

seda. Ise pole "soome avastaja". Käinud olen soome))), rootsi, norra, venemaa, taani, läti, saksamaa, kreeka, hispaania, dominikaani vabariik, tuneesia, bulgaaria, makedoonia, kosovo(6 kuud) Sõbrad saadavad pilte iraagist ja afganistanist ja siiani nägin erinevust ainult sõdurite näol ja tuneesias on hooned terved (veel). ))))))))) Neile kes arvavad, et ma kaeban või vingun, siis tegelt kirjutan vaid ainult kogemusest mille üle on mul sisimas hea meel, sest nüüd tean asjast rohkem ja oskan antud koha kohta ka teistele sõnakese kaasa öelda.

kahele esimesele ütlen, et mul on hea meel, et siin on inimesi kes mõistavad asju õigesti lugeda ja omavad normaalset ettekujutust puhkusest ja olemisest. Nii glariss. Kui sulle meeldib selline asjade käik nagu seal hotellis siis oled vist olemuselt boheemlane või ekstreemsportlane;) Käi võrdluseks mujal aafrikas ja saudi araabias ja kirjuta siis midagi. Kuigi seal on vast sulle igavam sest seal sellist seiklust ei saa nii tihti. Aga jah, mina "vingu vic" panen järgmine kord suurema raha alla ja saan indoneesias sellise kogemuse ja teeninduse osaliseks mida ei saa tuneesias ka kõige paremas 5 tärnikas. Aga inimesed reisige muidugi igalpool. Kes siis muidu kirjutab ja kogemusi jagab;) PS: Pole vaja vältida enesestmõistetavaid asju ja teha suuri silmi kui keegi midagi sellist siia selle koha kohta kirjutab, seal ju see nii ongi ja sellest vaja teisi informeerida.

Alustame sellest, et arvamuse avaldus ei ole mingil moel halamine. Või on sinu jaoks raske teha vahet??? Mina langetasin oma otsuse sõita tuneesiasse selle alusel, mida lugesin siit ja mujalt netist. Ehk uuri palju tahad, ise näed koha peal ikka midagi muud. See, et sul oli hea kogemus ja kirjutad sellest siia, ei tähenda, et inimesel kellel on halb kogemus peab olema vait, sest muidu peetakse teda pretensioonikaks. Tekib lihtsalt selline tunne, et sa ei tea mida kujutab endast normaalne puhkus ja korralik suhtumine. Kahju, et sina pead kuhugi selle jaoks sõitma, et sellest aru saada. Minul käib see loomulikult. Võib olla oli sinu jaoks suureks katsumuseks lugeda läbi terve tekst ja aru saada, et enamus "halamist", käis konkreetse hotelli kohta. Ning samuti oli öeldud, et on normaalseid hotelle, normaalsetes kohtades. Tour Khalef, Marhaba Salem, Royal Salem, Marhaba Beach jne.