trip-krainetrip-ukraine-dark

annaliisa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Selle rongiplaani kohta tekkis küsimus, et kas see ainult prantsuskeelne ongi? Olen sellest teadlik küll, et PEAKS oskama seal mingil määral prantsuskeelt ja nad võtavad seda iseenesestmõistetavana, et kõik oskavad, aga no tee, mis tahad, ma ei saa aru sellest rongiliikluse kodulehest :)

Suur-suur aitäh Sulle! Jurmalas ööbimist polegi üldse kaalunud, uurin kindlasti sealseid majutuskohti. Ja kõik muud soovitused: no super! :) Enne reisi teen kindlasti märkmeid endale siit Su postitusest, et teaks täpselt, mis ja kus. Veelkord aitäh!

Kust selle laevasõidu kohta täpsemat infot leiaks? See tundub küll huvitav. Selle mõisa vastu tekkis ka huvi jah, kui sel korral ei jõuagi, ehk kunagi edaspidi. Meil on ljussa[ät]ut.ee

Ma ei NÕUA mitte midagi. Ma uurin, mis seal võiks olla ilusat vaadata ja kui ei ole midagi, siis vaatame teineteist ja on ilus ikka. Kahtlemata lendaks hea meelega Pariisi või Rooma, Pariis on kunagi isegi üks unistuste sihtpunkte olnud, aga keegi kena inimene võiks siis selle annetuse ka teha, et üks töötav ja üks töötu tudeng, kel lisaks veel Saaremaal talu renoveerimist ootab, seda endale lubada saaks :D Me läheme kevadel, nagu oma esimeses postituses ka kirjutasin. Täpsemalt aprilli viimasel nädalavahetusel. Ja baari suhtun jätkuvalt skeptiliselt, sest vaatega või vaateta, pole baar see koht, kus ma tahaks oma pulmareisil olla. Ja aitäh kõigile, kes on suutnud konkreetsete soovitustega lagedale tulla :)Usun, et midagi huvitavat seal ikka teha leiame.

Ma pole kordagi öelnud, et vanalinn ei huvita. Siin inimene juba enne Sind soovitas, et tasub vanalinna tervikuna uurida, kui pole käinud enne. Kirjutasin ennist, et mingid ehitised eriti ei huvita, sest kui pole Riias käinud, siis ju ei tea, et tegelikult võiks see just olla vaatamist väärt.
Baaris istumine küll see pole, mida teha tahaks, eriti kusagil hotellibaaris. Ja pole ka öelnud, et ei taha kusagile minna ja midagi teha. Siis poleks ma seda teemat siia teinudki.

Seal rohkem siiski infot konkreetselt mingite ehitiste või ausammaste kohta, aga see pole päris see.