trip-krainetrip-ukraine-dark

induro

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Zeusi koobas Lasshiti platool on kindlasti vaatamisväärsus mis jääb Teie peatuskohast üle mägede lõunasse. Seal on ka veekeskus mis on suht ok. Vai rand on hea päevapuhkus. Iraklionis konossose palee (turismiobjekt mis jätab suht külmaks). Lõunarannik on vaiksem ja mägedes seigelda niisama on kõige parem kogemus. Ise olen olnud kreetal palju kordi ja saare risti-põiki läbi sõitnud. Erinevalt eekirjutajatest tean rääkida, et Herssonissos on kohalike seas mitte just parimate linnade nimekirjas kuna seal on palju briti ja vene turiste ja nad ei ole just kõige talutavamad ....:) Autorendist parim on voyager, endal ei ole siiani nendega probleeme olnud.

Indrek

Ise sõitsin Rethymnost Iraklionisse (lennujaama, natuke Irakiost edasi) 60 euriga.

Kindlasti tasub osta kohapealt ja mitte reisibüroost, hind väga erinev. Kreetal on ka palju muid kohti kuhu reisibürood ei vii, nt. Zeusi koobas on väga super koht. Kui huvi, siis võin anda nõu, kuhu minna ja mida vaadata. Ise olen selle saare äärest ääreni läbi sõitnud. Minu mail: indrek.raspel@gmail.com tel. 52 66 722

Sellega on nagu Euroopa Liidus ikka, poodides on kõike saadaval. Vein on odav ja õlu u. sama mis Eestis. Tax free poed on võibolla lennujaamades, aga ei ole ka kursis eriti. Olen ise kaasa võtnud, aga samamoodi tagasi toonud tavaliselt. Olen sealkandis palju käinud, eriti Kreetal ja janusse ei ole jäänud kunagi.

Tegin tripi Bangkok-Phuket-Krabi-Phuket-Bangkok. Krabil on super kaatrireisid, mis viivad erinevatele saartele snorgeldama jne. Phuket on ju teada tuntud pidukoht, Patong Beach on super. Bangkok shopingu koht ja on ka niisama huvitav õhtuti ringi hulkuda... Toit on muidugi igalpool hea ja odav! . . . Trip.ee palub kasutada suuri algustähti lausete alguses ja kohanimedes+kontrollida kohanimede õigekirja!

Iisraelis on riigist lahkumise maks, meil oli päris suur katsumus kuna olime kõik Iisraeli raha ära raisanud ja kaardid piiril ei töötanud, seda tuleb uurida. See oli minumeelest 60 või 65 kohalikku, see tuli korrutada 3-ga eesti rahaks. Võibolla on muutunud nüüdseks.

Eilat on ilus linn ja see kontrast mis Egiptusest minnes on suur. Ise olen käinud eilatis omalkäel Egiptusest, lihtsalt võtsime Dahabist takso ja sõitsime piirile, hull ettevõtmine arvestades seda et meil oli 2 pooleteistaastast last kaasas:))) Siis ei olnud piiriametnikud Eesti passe igaljuhul näinud (4a. tagasi)ja siis oli suur katsumus üle saada, aga ma arvan et kui reisibüroo korraldab siis on teine lugu. Vaatamiste on nii, et kuna me olime seal vaid ühe päeva siis eriti midagi ei näinud, kindlasti on Eilatisse piirilt paremal mere sees ocanaarium, see on väga vinge koht. Aga muidu on tore. Hotellid peaväljaku juures olid küll vinged aga milisesse Top-tours teeb seda ei tea. Üldiselt ei ole minul Topiga probleeme eriti olnd, olen nendega päris palju sõitnud. . . . Trip.ee palub kasutada suuri algustähti lause alguses ja kohanimedes, samuti tühikuid peale kirjavahemärke! Täname