sha

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Valdek, kas ingliskeelset versiooni antud lehelt ei ole? hinnad tõesti soodsad, uid saksa keelt ei oska ja sooviks tingimusi ikka lugeda ka:)

Just tulime tagasi Portugalist, käisime ka Ryanairiga ja soovitan tellida transfeeri edasi-tagasi sõiduks, kasutan koguaeg, kõik toimib:) Lagosse tuleb ca 31 EUR/inimene edasi-tagasi. http://www.resorthoppa.com/ hinnad on väga soodsad, aga peab ette tellima hiljemalt 24h. Valid välja, maksad krediitkaardiga, trükid välja ja kohapeal näitad, saad bussi sisse ning viiakse otse hotelli ukse ette :) p.s. taksoga on nii, et nädalavahetusel ja õhtul/öösel lisatasu ca 20-30%. nt Albufeirast Vilamourasse (ca 15km) pakuti hinnaks 25 EUR...

ise käisin 2007 Vuelinigiga, edasi-tagasi pilet oli mingi 20-30 EURi www.vueling.com

Kas keegi on broneerinud ja kohe maksnud ka hotelli eest booking*i lehel? Hind tundub väga atraktiivne! Aga kardan et tulen kohale ja öeldakse "sorry, sellist bronni meil ei ole", aga raha ju makstud. :)

oleme noored, soovime nii diskol käia, kui ka ilusat loodust nautida... kas on mingid muljed ElˇArenali kohta? kas keegi teab kas Mallorcal saab kuskil delfiine (delfiini-show) näha? ja kus kohas asub veepark? tänud ette vastuste eest..